reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzenie diety Maluszka

W mojej książce pisze, że soczewicę czerwoną można od 6 miesięcy.
Tylko właśnie chciałam jakiś sprawdzony przepis.
 
reklama
W tej książce co mam jest przepis, tylko myślałam, że moze macie coś sprawdzonego. Jutro zrobię zdjęcie i wstawię, będziemy testować na naszych królikach.
 
Ja dawałam barszcz czerwony z soczewica i na drugie danie soczewica z duszonymi warzywami, moja lubi. Wczoraj wcinala kasze jaglana z pomidorami duszonymi.
 
soczewica.jpg
 

Załączniki

  • soczewica.jpg
    soczewica.jpg
    29,1 KB · Wyświetleń: 168
DJMKA ja robie szybkie i proste jedzenie bo każdemu prawie co innego,doby by mi brakło;-)

Płukam kaszę i gotuję.Pomidorki krojone z puszki wlewam razem z zalewa do garnka[troche[,dodaje czosnek,bazylie i duszę chwilkę i takim sosikiem polewam kaszę,mozna jeszcze posiekane mięsko dodać.
 
F wczoraj jadł ryż z truskawkami [emoji33]tak sie darł, że mu migdałki było widać, a nie dało sie go niczym oszukać. Dużo nie zjadł no ale zawsze coś. Narazie nic się nie dzieje.

Jak wiecie F z tych co słodkiego "nie lubi", zrobiłam mi jabłko w rodzynkami, zajadał się tylko mu sie japa śmiała.
 
Wczoraj na obiad była zupa rybna. Jak ten mój mały niejadek się na nią rzucił :szok: No normalnie oczom nie wierzyłam. Wydzierał się tylko, że za wolno podaję. Jak już się najadł to polecieliśmy się bawić, a po godzinie zaprowadził mnie do stołu, gdzie jeszcze stała miseczka i kazał się jeszcze raz karmić :-)
 
reklama
Do góry