reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozterki ciężarnych Psiar :)

reklama
Wiem Marcelina, ale znając moje szczescie moj pies nawet z nowotworem, czy dysplazja stawow bedzi zyl wiecej niz ustawa przewiduje :-D mam juz ja takie szczescie, chomika dzieci mialy, mial zyc 3 lata, a zyl o zgrozo! 5 :szok: mam jeszcze krolika- rozrzutnik gowna :-D i pewnie tez pozyje kolo 10, mimo, ze nie jest puszczany z klatki bo zre co popadnie i dodatkowo rzuca sie na mnie i mlodego :-D
 
Bishopka, wiem, sama miałam króliczka 'miniaturkę'. Taka z niego miniaturka, że w klatce do kur był chowany :-D. Skubaaany urósł, że hej!:-D
 
haha Marcelina jakie te twoje psiaki kochane :) modele jak pozują do zdjęć!!!:) ja nie nadaje się do dużych ras bo jestem za miękka, na głowe by mi weszły :) trzeba potrafić wychowac takie psiaki - podziwiam!!!

Bishopka
twój też słodziak na maxa!:))) oby żyl jak najdłużej!!!
ja straciłam jednego jamniczka w tamtym roku, miał tylko 8 lat i był chory na białaczkę :((
 
reklama
Bishopka, ale ja go nie wypuściłam! On sam spieprzył :-D Podkopał się i spieprzył. Kilka razy udało mi się go złapać, ale ten ostatni raz... NIE! :-D
 
Do góry