reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwarcie szyjki macicy 32 tydzień

reklama
Ide do domu. Mam odpoczywać i zobaczymy jak dalej będzie. Rozwarcie się nie zwiększyło,szyjka nadal tak długa jak buła wiec…za 7dni do kontroli u mojego lekarza i zobaczymy co tam się dalej dzieje…
Będzie dobrze. Najważniejsze że się nie powiększyło
 
I co tam na wizycie Ci powiedzieli?
Jestem od wczoraj w domu. Szyjka macicy wciąż taka sama,rozwarcie się nie zwiększyło. Mam się oszczędzać i za tydzień pójść na wizytę do mojego lekarza,żeby zobaczyć jak tam sytuacja…Dziękuje dziewczyny za wsparcie😘Mam nadzieje, ze malutki jednak trochę jeszcze posiedzi w brzuszku…
 
Hej dziewczyny🙂To znowu ja. Są święta,a ja nie potrafię się z nich w ogóle cieszyć. Ciagle się martwie,ze zaraz znowu trafie do szpitala. Biore luteinę i asmag,naprawdę dużo odpoczywam,ale stres i tak ciagle jest…do tego prawie codziennie widzę,ze na papierze toaletowym znajduje się gęsta wydzielina w kolorze jasnobrązowym. Czy to odpadają kawałki czopa śluzowego? A jesli tak,to zastanawiam się ile jeszcze ta ciąża może potrwać…? spędza mi to po prostu sen z powiek…
 
Hej dziewczyny🙂To znowu ja. Są święta,a ja nie potrafię się z nich w ogóle cieszyć. Ciagle się martwie,ze zaraz znowu trafie do szpitala. Biore luteinę i asmag,naprawdę dużo odpoczywam,ale stres i tak ciagle jest…do tego prawie codziennie widzę,ze na papierze toaletowym znajduje się gęsta wydzielina w kolorze jasnobrązowym. Czy to odpadają kawałki czopa śluzowego? A jesli tak,to zastanawiam się ile jeszcze ta ciąża może potrwać…? spędza mi to po prostu sen z powiek…
Na to pytanie ile jeszcze może potrwać, to nikt Ci nie odpowie, nawet sam lekarz.
Są dIewczyny, którym wypadł czop 2 tygodnie przed porodem, innym w dniu porodu.
 
Do góry