reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój Naszych Kruszynek!!!!

reklama
Kame my też się tak ważymy i się okazało że tyle samo wyszło u lekarza :D
Żabeczka!! cześć kochana!! jak ja Cię dawno nie "widziałam" :))) a Tomuś gada przynajmniej baba bo u nas nie ma nic :D poza ahje :D i na ząbka też czekaliśmy czekaliśmy aż w końcu po dwóch nieprzespanych nocach wyszedł w sobotę :D pewnie lada moment i Tomuś będzie miał :) a na gadanie Tomusia czekamy razem z Sebusiem :))
 
Dziecko powinno zacząc chodzic najpoźniej w 14 miesiacu.Jak nie to proponuje wizyte i lekarza bo to powazny problem.
 
odświeżę trochę wątek
napiszcie jak rozwijają się wasze maluszki, co mówią, ile mają ząbków, co potrafią?
Wiem, że każde dziecko rozwija się swoim trybem, ale ja nie mam rówieśników mojej Ani w najbliższym otoczeniu.
 
Rossa moja chyba ma juz wszystkie zeby mozliwe na ten wiek czyli do piatek.
Duzo mowi, sklada 2-3wyrazowe zdanka oczywiscie niewszystko jej to zgrabnie wychodzi ale za to smiesznie jest:-) Ostatnio jest na etapie biegania ("Misia bega") i skakania ("Misia kacie, opala")
Lubi strasznie ksiazki gdzie jest duzo obrazkow. Potrafila juz na wakacjach "zaznaczyc" swoimi maziolkami zla i brzydka postac:-)
 
reklama
odświeżę trochę wątek
napiszcie jak rozwijają się wasze maluszki, co mówią, ile mają ząbków, co potrafią?
Wiem, że każde dziecko rozwija się swoim trybem, ale ja nie mam rówieśników mojej Ani w najbliższym otoczeniu.
Krystek ma do 4 ząbki , mówi: mama, amama( czyli jego siostra cioteczna amanda), auto, nie ma, jest, dobre, ta ( czyli tak) tu, au (to na psa) i parę innych wyrazów ,a tak więcej to po zagranicznemu czyli po swojemu. Krystek biega , wspina się na oparcie naszego narożnika i skaczę na łóżko , sam wchodzi po schodach w bloku a na dworze to i schodzi sam. Umie sam usiąść na karuzeli i się zapiąć ,trudniej mu rozpiąć. Umie się też rozebrać do naga i odblokować telefon taty i zadzwonić z niego.
 
Do góry