reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy dzidzisiów

Moja mala tez juz glowka w dol - tak przynajmniej bylo na badaniu usg w zeszlym tygodniu :) Kopniaczki zapodaje mi najczescie po prawej stronie, zaraz obok pepka. Chociaz wieczorami to jest istne szalenstwo - brzuch podskakuje i faluje na calej powierzchni :laugh:
Ostatnio zaczela wybudzac mamusie nad ranem - mam nadzieje, ze znudzi sie jej ta zabawa ;)
 
reklama
A moja Jagodka ostatnio z rana spi... Takl gdzies do poludnia, albo i dluzej... Co ja tak na sen wzielo?? Ja spac nie moge, a ta szaleje ze snem...
 
Niech spi - jak spi to rosnie :) Czytalam, ze nie powinno sie specjalnie budzic maluszka w brzuszku, zeby tylko sie poruszyl. Jezeli rusza sie regularnie to 3-4 godzinki spokoju sa normalne i zeby dac temu spokoj. Wiem po sobie, ze czasami jak malej nie czulam to zaczynalam pukac w brzuch itd. i biedulke wybudzalam :) Glupia matka ;)
 
No nie, moja jak spi, to spi, niech se odpoczywa... Daje matce popalic do 1-2 w nocy, wiec w sumie nie dziwie sie, ze potem rano woli pospac.
O, wlasnie zaczela sie budzic. Albo tylko sie przeciagnela :)
 
W koncu jak szaleje do pozna w nocy to nie ma sie co dziwic, ze rano lubi pospac :)
Moja dzisiaj jeszcze spokojna...
 
Oj, zdecydowanie sie obudzila, ale i tak jakas leniwa jest:) Pewnie po sniadanku zacznie szalec :)
 
mój krasnal to cały czas szaleje juz czasem to chciałabym żeby pospal,jak on tak po urodzeniu bedzie rozrabiał to ja nie będe mogla nawet do toalety na 2 minuty wyjsc,mam wrażenie że mam w brzuchu karuzelę łańcuchową na najwyższych obrotach :D
na szczescie w nocy śpi.od 23 :30,24 do 8-9 rano śpi.
 
reklama
Ja juz dzisiaj K. uświadomiłam że ma cholernie mi czego zazdrościć ;D uwielbiam jak mała się wierci , nie umiem moich uczuc nawet opisać słowami wytłumaczyc mu jak to jest i to jest pewnie wynagrodzenie tych bólów przy porodzie ale ruchy mojej Mrówy to to co najwspanialsze mnie spotkało ;D
 
Do góry