reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy, kopniaczki, czkawka itp - czyli co się dzieje w naszych brzuszkach

Ale te ruchy to niesamowite uczucie :-)
U mnie dzidzia daje znać już codziennie. Na razie jest to jeszcze delikatne i na zewnątrz nic nie da się wyczuć. Jednak z dnia na dzień zaczyna być to wszystko coraz bardziej wyraźne i przyjemne :tak::-)
 
reklama
ja wczoraj późnym wieczorem poczułam moją ośmiorniczkę wyraźnie :-D
aż się wystraszyłam co się dzieje :-D
 
I ja już czuję delikatne,pojedyncze kopniaczki.:-) A tak się martwiłam że cisza.
 
witam mamuski:)ja od tygodnia czulam "motylki " w brzuszku. A dosłownie pół godz temu moje maleństwo już wyraźniej daje o sobie znac!!!:angry:świetne uczucie:tak: a najlepsze jest to , ze dzidziusia moze wprawiła w ruch tabliczka czekolady, ktorą wsunelam:-):-):-) taka "mała" zachcianka hehe
 
Dziewczyny wiem, że to trudne ale spróbujcie opisać ruchy waszych maluszków, które czujecie. Bo ja się wsłu****e i wsłu****e.....
 
Hmmm... To dla mnie zbyt dziwne uczucie aby opisać. Czuję, jak coś od środka puka, w różnych miejscach. A ponieważ nigdy wcześniej czegoś takiego nie czułam, dlatego wnioskuję, że to Dzidziolek. :))
Aga - jak zacznie kopać, to napewno będziesz wiedziała, że to już to. :)
 
reklama
Hanuś wieczorem czasem czuję kopniaczki. Nawet bardzo mocne, dlatego zastanawiam się czy to może być to. Bardzo bym chciała:tak:.
 
Do góry