reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy maluszkow

reklama
Zazdroszczę wam. Moja córcia wierci się niemiłosiernie. Potrafi jeszcze zmieniać pozycję czym dobija mnie totalnie. Jak takie dlugie dzieciątko zmienia pozycję z pośladkowej na główkową i odwrotnie to jest to ból niesamowity :baffled: Obecnie główkę córcia ma do góry, a jeszcze niedawno głową leżała sobie na dole :dry: Mała wiercipięta z tego mojego dziecka :tak: No, ale cóż takie ma prawo :-D:-D:-D
 
reklama
Tosia od 3-4 dni też nieźle daje czadu, ale strasznie się stęskniłam za jej harcami, więc mam dużo radochy z jej figli :-) Chociaż czasem jak wejdzie pod żebra, to mam łzy w oczach ;-)
 
Do góry