reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

Aurelka Jasmina- bardzo ladne!:tak::-) a jakie sa zdrobnienia?, bo przyznam sie, ze nie znam nikogo o tym imieniu:tak:

dziuba127 mam kolezanke Rite:))
 
reklama
Mi się podoba imię Felicja. Sama je sobie wybrałam na trzecie:D. Męski odpowiednik to Feliks, też ładnie. Podobno oznacza szczęście.

Pozdrawiam
 
Mojej corci Jasmina chcialam dac na drugie,ale Pani urzedniczka otworzyla ksiege i powiedziala ze nie ma takiego imienia i mosi byc polskie :crazy:,zdenerwowalam sie bo przeciez gwiazdy wymyslaja przedziwne imiona i ich dzieci moga je nosic i nie wazne ze nie ma ich w ksiegach imion,Przykre ale prawdziwe :no:
 
bylo trzeba kazac urzedniczce wejsc na ich strone bo tam maja wyraznie napisane ze urzednik moze co najwyzej zasugerowac zeby pisownia imienia byla polska ale wg prawa mozna nadac imie kazde, zagraniczne i z jaka pisownia sie chce to nie urzednika biznes- tak maja u siebie na stronie............... to wylacznie prawo rodzica jakie imie nadaje

http://216.239.59.132/search?q=cach...a+henryka+doleckiego&hl=pl&ct=clnk&cd=1&gl=pl wyswietla mi sie obecnie tylko wersja html, ale ze strony www.usc.pl (teraz jakos mi sie nie otwiera) mozna do tego artykulu w cywilizowanej wersji bardzo latwo dotrzec..
 
Ostatnia edycja:
a ja mam Doriana
Rodzinka juz sie przyzwyczaiła i teraz jest Dorianek
a nawet mój tata wymyślił "Doduś" chociaż mi sie to nie widzi jakoś,
ale może sie przyzwyczaję... do Dodusia hehehe

w urzędzie nie było problemu , mężuś załatwiał :
Dorian Aleksander :-)
 
Mój synuś jest Maksymilianek, ale znam też Igorka, Elizkę, Tymonka.
Mnie się podobało imię Samuel i Nikodem;-)
Acha, znam jeszcze Anikę, Klarę i Konstancję, Jonasza, Wiktora i Fabionę
 
Ostatnia edycja:
Czytam... Coś niesamowitego, nie zdawalam sobie sprawy, że jest tak wiele fenomenalnych imion i to niekoniecznie obcych...
Aż by się chciało jeszcze jednego maluszka (czyt: malutkiej dzieczynki...)
 
reklama
Do góry