reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie imiona

reklama
Witam:-) jestem tu nowa na Blogu i pare dni temu dowiedzialam sie ze zostane mama :) i juz powoli zaczynam wlasnie myslec nad imionami :) i marzy mi sie jakies bardzo nietypowe imie poniewaz sama mam na imie Wirginia co jest zadko spotykanym imieniem :)
 
..a tak przy okazji.. zmieniły się przepisy co do nadawania imion.. zobaczymy jakie będą statystki popularności za rok ;)
 
Mój synek to Florian a córka Mila. Ale my mieszkamy we Francji, więc tutaj są z miarę popularne. Za to w Polsce chyba by mnie zjedli że takie udziwnione :) Ale mi się podobają.
 
a od 1 marca zmieniły się przepisy i teraz będzie można nazwać dziecko jak się chce. ciekawe ile będzie zagranicznych imion??
 
reklama
Oczywiście szanuję, że rodzice chcą dać swojemu dziecku wyjątkowe imię, ale trochę mnie dziwi nadawanie zagranicznych imion, skoro jesteśmy Polakami i jest tyle pięknych polskich imion.
 
Do góry