reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

reklama
Ale Jagna nie jest w trendach, w zeszłym roku tylko 248 dziewczynek dostało takie imię, jest dopiero na 5tej stronie :D
No chyba, że w tym roku mocniej się wybije po najnowszych "Chłopach":-D
No nie no wiadomo nie jest jakaś super popularna jak np. Zosia (choć wg mnie piękne imię nadal:) chodziło mi bardziej o to że istnieje w świadomości,spotykam małe Jagny, znajomi mają inni rozważali etc więc jakby zdarza się:) no ale Dziewanna czy Żywia no to faktycznie przyznaje NIESPOTYKANE 😅
 
Albin ❤️

Znałam też Gertrudę w czasach szkolnych. Wszyscy do niej mówili Gerta. Bardzo mi się podoba to ogólnie i poznanie tej dziewczyny utwierdziło mnie, że najwięcej zależy od samego człowieka, tego jak sie do niego zwraca itp. Gdzie mając te naście lat jak ją poznalam, to imię było dla mnie okrutne. Jak coś to nie mam 80 lat. Tylko jestem z czasów Ewelin, Sylwii itp.
 
reklama
Do góry