reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

reklama
Wśród moich znajomych jest GNIEWKO...na poczatku myślałam że to żart ale nie...
ps.tak myslalam i przypomnialam sobie jeszcze ze do szkoly chodzilam z Emanuelą i Albinem,w klasie wyzej byla Krzysia,i pamietam jeszcze Ariela.Znałam dziewczyne imieniem Mirella a mąż do klasy chodzil z Eliaszem...
 
Ostatnia edycja:
majeczka02 Ruben - mmm oryginalne:tak:
Alex91 mojemu mężowi też bardzo się podoba imię Ryszard, nie wydaje mi się, żeby to imię mogło kogoś śmieszyć:tak:

Tarik, Aron (nixie a jak się zdrabnia?) i Anais też są bardzo ładne:tak::-)
 
Moja kolezanka nazwala swoja corke-Zaklin.\Niestety mnie sie srednio podoba to imie ale jej wybor.
Nasza corka bedzie Lidia,Lenka,Majka,zobaczymy jak ...ja zobaczymy:-D;-)po porodzie.
 
Hej czy ma ktoś dzieciątko o imieniu Sasza.My czekamy na drugą pocieche i bez wzgledu na to czy będzie chłopczyk czy dziewczynka chcemy nadać imię :-)Sasza
 
Pamietam, ze jedna z forumowiczek wlasnie pisala o tym ze jej synek ma na imie Sasza albo Sasha:tak:Swietne imie!:-)
 
Hmm,nie wiem czy Olimpia to jakieś wyjątkowo oryginalne imie ale jak tylko mąż je zaproponował , tak zostało.:)
Czy Sasza to nie przypadkiem Aleksandra? Jak bylam w Rosji to mówili na mnie Sasza (a mam na imie Aleksandra).
Jak bym miała drugą córeczkę to bylaby Liliana,napewno.

A co do imion spotykanych: w klasie mialam Eligiusza. Był też Dorian.
 
reklama
a co myślicie na temat imienia Roch ?? mój pradziadek tak miał na imię.. i dzisiaj padła opcja nadania takiego imienia naszej dzidzi...

a mój mąż miał pradziadka Prokopa...
 
Do góry