reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rzeczy dla maleństwa - gdzie kupic - przydatne linki

reklama
Ja kupiłam na allegro łóżeczko turystyczne, materac miałam z wcześniejszego drewnianego i jestem zadowolona Firmy Caretero.
Teraz zakupiłam też spacerówkę Graco sprawuje się rewele wszystko z allegro.
Phalania super ten sklep co podałaś linka!!
 
Wczoraj natknęłam się na nowy jak dla mnie sklep Sklep dla dzieci - Avent, Medela, Recaro, akcesoria dla niemowląt, wózki, laktator, wyprawka dla noworodka
Czego tam nie ma...:szok: meble, zabawki ...ubranka.... Jeszcze nic w nim nie zamawiałam, ale wydaję mi się, że można mu zaufać. A przy okazji widziałam, że mają tu bardzo fajne ubranka z motywem REKSIA i kota FILEMONA... super:-) nigdy wcześniej nie spotkałam się z nimi... chyba się na nie skuszę :))

A czy ktoś z Was korzystał już z tego sklepu???
 
Ja kupiłam na allegro łóżeczko turystyczne, materac miałam z wcześniejszego drewnianego i jestem zadowolona Firmy Caretero.
Teraz zakupiłam też spacerówkę Graco sprawuje się rewele wszystko z allegro.
Phalania super ten sklep co podałaś linka!!

turystyczne lepsze niz drewniane?
 
ubranka dla dzieci kupuję w internecie - najbardziej polecam skleppuchatka.pl, bardo niskie ceny, marki angielskie - rebel, george
rabat na kolejne zakupy :)
 
Ja sporo rzeczy zamawiałam z [URL="http://marketbobasa.pl"]marketbobasa.pl[/URL]. Duuuży wybór i ceny też dobre. Taniej mi wychodziło z przesyłką, niż bym wszystko kupiła w miejscowych sklepach. Przesyłki dochodzą w terminie,jeszcze się nie zdarzyło,żeby coś było uszkodzone,czy czegoś brakowało - a sporo już zamówiłam - nawet spacerówkę :D. Strona warta zobaczenia - polecam :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Moim zdaniem nie wszystko da się kupić w necie. Są pewne rzeczy, które przed zakupem chcę zobaczyć, dotknąć, przetestować.
Dlatego dla osób z okolic Warszawy (gdzie wiadomo drogo jak cholera) proponuję dwie hurtownie:

www.jowis.pl lub www.dzidziland.pl
 
Ostatnia edycja:
Do góry