reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

angola dużo siły i dużo radości z dzieci. Ach ci faceci co jeden to lepszy.... Wogóle często tu piszemy że pojawia się ciąża i faceci szok nie chcą dzieci skoro nie chcą to niech sobie podwiązują nasieniowody!!!!:wściekła/y:
 
reklama
Ci z którymi wiązałam jakieś nadzieje na wspólne życie to niestety oszuści, przez 2 miesiące super facet a potem to jak nie koledzy i alkohol to jakieś inne gierki , nawet nie lubię tego wspominać choć czasem myślę że byłaby niezła książka o tym.. :) , tylko trudno byłoby przypisać jej gatunek bo byłaby i komedią i horrorem i kryminałem i dramatem - wszystkim po trochu.
chciałabym rozwinąć temat"miłości w sieci" WARTO O TYM PISAĆ I MÓWIĆ , PRZESTRZEGAĆ SIĘ PRZED OSZUSTAMI
 
w sieci czy nie, zawsze mozna trafic na kogos takiego. Przeciez nawet jak kogos poznamy przez neta, to przeciez przez jakis czas spotykamy sie itd, wiec zawsze mozna taka osobe zweryfikowac, chociaz na pewno jest trudniej niz jesli poznaje sie kogos przez znajomych np.

Ogolnie powiem Wam, ze ostatnio kupilam pieluchy Dada Premium w Biedronce i jestem zachwycona !! Uzywalam Huggiesow, ale byly po 1. drogie , po 2 jakies takie twarde, czesto przemakaly. Pampersy za to po godzinie robily sie 100 kg, a te.. sa suche, fajnie sie zapominaja, mieciutkie, ani razu nie przemokly. Az jestem zaskoczona.
 
honey...
tak tylko łatwo się mówi, dopóki nas samych to nie spotka...
są czasem takie sprawy, że tylko ktoś kto sam doświadczył tego, może zrozumieć drugą osobę..
 
Ci z którymi wiązałam jakieś nadzieje na wspólne życie to niestety oszuści, przez 2 miesiące super facet a potem to jak nie koledzy i alkohol to jakieś inne gierki , nawet nie lubię tego wspominać choć czasem myślę że byłaby niezła książka o tym.. :) , tylko trudno byłoby przypisać jej gatunek bo byłaby i komedią i horrorem i kryminałem i dramatem - wszystkim po trochu.
chciałabym rozwinąć temat"miłości w sieci" WARTO O TYM PISAĆ I MÓWIĆ , PRZESTRZEGAĆ SIĘ PRZED OSZUSTAMI

ja mojego poznalam w sieci :-) jestesmy juz prawie rok ze soba:-) niesety tam jest wielu oszustow ale w realnym zyciu tez. Ja trafilam na pozadnego faceta:-)
 
ufff moja dzidzia już nie będzie miała zastrzyków

fikusek1988 fajnie że tak trafiłaś

Ale moim zdaniem w sieci łatwiej trafić na oszusta, jak kogoś poznajemy face to face, nasze zmysły i intuicja sonduje taką osobę, a na necie najpierw się pisze i taki oszust może najpierw poznać nas i spróbować dostosować się, a ja go poznajemy to już lubimy taką osobę bo tyle z nią czatowało.
 
jaimis no to prawda, ze latwije jest trafic na jakiegos oszusta w sieci. Ja chyba nie umialabym tak nikogo poznac. Moze rzeczywiscie taka osoba sie dostosowuje do nas, to fakt. Ja wlasnie bym sie chyba bala tak kogos poznac
 
reklama
no J napewno sie nie dostosowywal:-) po prostu pasowalismy do siebie:) od razu wiedzialam ze musze sie z nim szybko spotkac i tak bylo:)
 
Do góry