reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

reklama
no niestety mamusie zajetze pociechami.moj kochany synus mial ostatnie za duzo odwiedzin i caly czas na rekach i teraz diabel zaczyna sie tego domagac:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:masakra.tak ze jak mi sie uda siasc przy kompie to pisze jedna reka bo na drugiej on wisi:angry:
 
witam

terminy porodów uzupełnione, teraz zostało mi zrobic z tego sensowną tabelkę i gotowe. Jeśli czegoś gdzieś brakuje to proszę o PW.
 
Czesc dziewczyny!!

Jejku tak dawno mnie tu nie było,muse jakos wszystko nadrobic,albo chociaz wiekszosc:tak:strasznie sie naczekałam,mam dosc szpitala,nerwy m wysiadały,ale jestem szczęsliwa ze w koncu mam swoja niunie:-)czy ja ostatnia urodziłam?bo nawet nie wiem,od poczatku myslalam ze urodze po terminie,ale nie sądzilam ze aż tyle:szok:postaram sie napisac jak to u mnie było,ale moze jutro bo dzis juz padam:-)


Pozdrawiam Was wszystkie,ciesze sie ze moge w koncu z wami pogadac:tak:
 
ktos umie powiedziec co taraz jak juz wszystkie jestesmy rozpakowane??????:confused:bo od dluzszego czasu z listy znikly lipcowki to pewnie my taz znikniemy:-(
 
reklama
KASIU GRATULUJE CI BARDZO, OSTATNIA SIERPNIOWKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:tak::tak::tak:

Ja tak pozno ,bo dopiero co maly zasnal a z Carlo sie poklucilismy takze lece do was na ploty.
Piszesz mrozik o sierpniowkach 2008, mi juz zaczyna sie tesknic za moim brzuchem, smutno mi czasami jak mysle ze jeszcze troche i maly bedzie mial rok, potem dwa, 3, 4, 5 itd....bedzie duzy , coraz starszy a to znaczy ze i my sie starzejemy:-(, tak jakos czasami mnie mysli takie dziwne, smutnawe nachodza:confused:

Pozdrawiam
 
Do góry