reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowa mama po porodzie...

Luxik Wielkie, wielkie gratulacje, aż się wzruszyłam.
A wczoraj jak byłam u gina to tam wisiał taki plakat o ciązy i porodzie i sobie tak przypominałam z sentymentem jak to było: ciąża, poród itp. i chociaz czasem było ciezko to łezka w oku mi sie kręciła a dzis jak przeczytałam że będziesz jeszcze raz to wszysko przeżywać to aż troszkę pozazdrościłam:-p pomimo że na razie nie planujemy kolejnego dzidziusia najwcześniej jak Filip będzie miał 2 latka ale to tylko ja tak myśle bo mój chłop powiedzial że dopiero za 10 lat a przynajmniej za 5 ale ja mu to z głowy wybiję:-D
Życzę ci spokojnej ciąży bez żadnych niedogodności typu wymioty itp. i szczęśliwego rozwiązania.Informuj nas kochana na bierząco jak się czujesz i jak rośnie dzidzia.
 
reklama
Dziekuje jeszcze raz za mile slowa.
Bylismy dzis u lekarza, malestwo ma 7 mm,czyli okolo 3 tygodni ciazy:tak:terminu porodu lekarz mi jeszcze nie podal, ale domyslajac sie bedzie to koniec lutego albo poczatek marca.
 
Ostatnia edycja:
Luxik - malenstwo przesliczne ;-), az trudno uwierzyc ze tak szybko urosnie:-)

Naprawde az sie lezki w oku kreca, naprawde ze szczerego serca sie ciesze i jeszcze raz wielkie gratulacje, SZCZESCIARZE Z WAS!!!
 
Luxik Sliczności!!! boziu i pomyslec, ze juz w takim ziarenku bije serduszko, to jest prawdziwy cud natury :tak:
Przesyłam wielkiego buziola w brzusio ;-)
 
Tez tak mysle ze to niesamowite, takie maly kruszek a niedlugo tez bedzie szalal razem z moim starszakiem:-), pewnie beda sie bic i przychodzic do mamy i skarzyc:-D:-D

A tak zmieniajac temat to chyba powinnam zalozyc nowy watek , nie "sierpniowa mama po porodzie " ale "sierpniowa mama przed porodem":tak:
 
Luxik - skoro to 3 tydzień, to mi sie wydaje że to koniec marca ci wyjdzie:-) na stronie głównej BabyBoom: Babyboom jest kalkulator. Trzeba tylko wpisać pierwszy dzień ostatniej miesiączki i wyjdzie przybliżony termin porodu ;-)
A wątek myślę ze mozesz założyć - przecież jesteśmy rozwojowe :-D
 
Myslisz mrozik?
Rany starsznie sie zakrecilam, ostatni okres mialam koniec maja, okolo 25 maja, wiec wychodzi 4 marca, lekarz mowi ze jesem okolo3-4 tygodnie w ciazy, wiec nie wiem jak powinnam to obliczyc, wydaje mi sie lekarz sie pomylil??nie wiem juz :eek::eek:
 
Luxik - no dziwna sprawa. Niby pierwsze pomiary usg są w miarę prawidłowe, ale jak wtedy miałaś ostatnio okres, no to chyba nie moze być inaczej :confused:. Lekarz pytał cię wogóle kiedy miałaś OM? U nas pytają, ale w Luksemburgu, to pisałaś ze to zupełnie inaczej wygląda.

No a bobasek i tak przyjdzie na świat kiedy uzna za stosowne ;-)

Kiedy masz następne wizyty?
 
reklama
Ola - sprawdziłam w necie i w 6 tygodniu zarodek ma około 4 mm, a w 7 tygodniu podwaja długość i ma około 8-10 mm. Wychodzi ze z usg jest 7 tydzień około, a nie 3 :confused:, no i to by się chyba wtedy zgadzało z twoimi obliczeniami.
POdam ci jeszcze stronkę na której jest tydzień po tygodniu dość fajnie opisany Tydzień ciąży - tydzień po tygodniu. Rozwój dziecka


Bierzesz folik, czy też jakiś kwas foliowy?
 
Do góry