reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowa mama po porodzie...

reklama
Luxi , mrozik - a moze lekarz liczyl tydzien ciazy od zaplodnienia, u nas liczy sie chyba od ostatniej miesiaczki, czyli kiedy dojdzie do zaplodnienia to na wstepie jest sie juz w 3 tygodniu;-) Wtedy to by sie zgadzalo
 
Luxik - fantastyczna kruszynka!! już podłapalam wkrętę na maluszka:szok:.... jakby to moja Wikunie powiedzuiała " nie-nie-nie":no:Musze przystopować, bo teraz musimy domek dokończyc i sie przeprowadzić, bo tutaj juz ciasno się zaczyna robic.
 
Dziewczynki co by juz dluzej nie przetrzymywac tej informacji , nie mam juz fasolki:-(,odeszla sobie:-(,ale pogodzilismy sie z tym z moim mezem i wszystko wrocilo do normy, za wczesnie sie dowiedzialam i za wczesnie powiedzialam , bo wiele kobiet roni zanim dowie sie ze jest w ciazy, poprostu za bardzo chcielismy ja miec, niestety, nie tym razem, ale napewno tak szybko jak sie da,chcemy kolejnej dzidzi.:tak::tak:

Teraz roczek naszego szkraba jest tematem glownym:-):-)
 
Luxik-kochana tak mi przykro:sad:
Z dwojga złego lepiej ze tak wczesnie-wiem ze to zle brzmi ale taka jest prawda:-(
Najwazniejsze ze sobie poradziliscie z tym i nie załamujecie sie:tak:Tomeczek najwazniejszy;-)
 
luxik - mi również przykro ale tak jak mówi Kira lepiej że teraz sie coś takiego stało niz później teraz pewnie jeszcze nie byłaś tak przywiązana do tej fasoleczki. Szkoda naprawde ale takie są prawa natury nic nie da się zrobić. Masz narazie swoje słoneczko Tomeczka przy nim napewno szybko zapomnisz co się stało.
 
Luxik bardzo mi przykro kochana trzymaj sie .....Wogole mam duzo do nadrobienia teraz mam chwile wiec sobie troszke podczytalam
 
Ostatnia edycja:
Luxik baaaardzo mi przykro kochana :frown:, no tak niestety bywa... selekcja naturalna, masz rację wiele kobiet niekiedy nawet nie wie, ze byly w ciązy, ot dostają spozniony okres i tyle, trzymajcie się dzielnie.
a jestes pewna, ze fasolki nie ma? przepraszam, ze pytam, nie chce cię urazic, ale ja dostałam krwiawienia będąc w 6 tygodniu ciąży, okazało się jednak, ze wszystko w porządku, choc jak dla mnie byl to normalny nawet dosc obfity 2-3 dniowy okres, zrobili USG i serduszko biło, wiec do tej pory niewiem czym bylo to spowodowane.
 
Spoko dziewczyny, poplakalam sobie,maly mnie wysciskal, wycalowal,z mezem poczytalismy o tym, pogadalismy i jakos leci:tak:

Nata nie ma szans, usg wykazalo ze nie ma juz nasionka w brzuchu, lekarz dal mi oksytocyne na wywolanie skurczy,takze szczescie nie tym razem:no:
Zdziwilam sie ze cos takiego ci sie przytrafilo:confused:, ale pewnie krwawienie mialas w tym czasie w ktorym powinnas dostac okres??bo to czesto sie zdarza, kobiety miewaja okres jeszcze kilka razy, u nas to bylo za dlugo po okresie.Tak jak mowisz selekcja naturalna.Powiem szczerze ze nie myslalam ze nas cos takiego spotka,a jednak.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry