reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Gratulacje Olka jeszcze raz! Zdrowia dla Waszej trójki!!![emoji8][emoji8][emoji8] Nie mogę się doczekać zdjęć![emoji7]
Akuku dobrze że chłopcom już lepiej [emoji4]
 
reklama
Ojejku tak dawno mnie u Was nie było! Nie nadrobię już tych zaległości choćbym do samego porodu siedziała i czytała :D

Olka, gratuluję! I trzymam kciuki za zdrówko malutkich, no i Twoje! Dzielne brzdące cieszę się, że same oddychają :)
Czekamy na zdjęcia!
 
Olka jestesmy z Ciebie I dziewczyn bardzo dumni- super wiadomosci ze oddychaja same :-) oby bylo coraz lepiej i ja tez czekam na zdjecia bo nie mam dostepu do zamknietego!
 
Olka kochana jak dobrze, sewszystko jest dobrze!!!


[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️



Myślałam ze nie dojadę na lotnisko. Czuje sie fatalnie. Niedobrze mi, głowa mnie boli, cały czas taka jakbym zemdleć miała. Skurcze co jakiś czas jeszcze bardziej mnie denerwują. Bleh.
Najchętniej wróciłabym do domu.
 
Olka gratuluję szczęśliwego rozwiązania :)

Gdzie tam u mnie do rozwiązania, jeszcze 11tyg :) chodź od miesiąca jest główką w dół i wcale pozycji nie zmienia :)
 
reklama
Ola a no rak sterydy. Ale masz racje skurcze spowodowaly ze dziewczynki byly gotowe na wyjecie z brzuszka ;)

Anney jejku wspolczuje. Ostaraj sie uspokoic a bedzoe dobrze zobaczysz.

Mamuska ma wirusa rowniez ..z tym ze jeszcze nie wymiotowalam.. i oby tak zostalo..

Jezuuu jakie ja mam fajne tematy :/ przepraszam was dziewczyny. . Ja taka jeczaca doopa jestem eh.
 
Do góry