reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

A ja jestem bardzo ciekawa czy to co właśnie dzieje się u mnie w brzuchu to przewrotka główką w dół. Jeszcze rano (o niezmiennie od daawna) kopał po obu bokach często równocześnie. A teraz brzuch wariuje i czuję kopniaki na górze i trochę na boku u dołu. Dowiem się w pon bo mam usg [emoji4]
 
reklama
Zuzzi...to do zobaczenia na targach, bo my też będziemy :p

Dzięki za kciuki! wizyta dopiero o 20.20....

Mój Sting - spaniel - nienawidzi dzieci. To dlatego, że jak był mały, mój bratanek (wówczas dwulatek), pobił go.. Medycznie nic mu się nie stało, ale psychicznie - ma uraz. Też się boję co to będzie... Mam dużą altankę i myślałam, że będę mogła tam wyprowadzać wózek z Leonem i nianią elektroniczną, ale chyba będzie tak, że nie będę mogła zostawić "chłopaków" sam na sam.
 
Dziewczyny, odnosnie zwierzat to jednak zwierzeta, wiec ja z nasza sunia stosuje zasade ograniczonego zaufania. Nigdy nikomu krzywdy nie zrobila, ale z dziecmi samej nie zostawie nawet na chwile, zawsze zamykam jej drzwi. Chlopcy tez jej nie zaczepiaja raczej.

Jesli chodzi o higiene, to nie ma wstepu do ich pokoju, nie wyobrazam sobie, ze sypia na ich albo moim lozku...

Kciuki za wizyty, przekrecenia, przespane noce i dobre zdrowie. I spontaniczne wyjazdy :-)
 
Blerka - moja mama ma spaniela z rage syndrome. Ani takiego wydac, ani oddac do schroniska (juz raz byl, po godzinie go odebralismy - byl razony pradem i polewany woda ;p). Pozostaje opcja z uspieniem ale na to na pewno nigdy nie pojdziemy bo nam sumienie nie pozwoli...

Ma juz 8 lat i coraz gorszy sie robi :p a to ugryzki kogos przy zapinaniu linki, a to nie da powiesic prania. Siostrze 9 letniej nic nie robi tylko ja odstrasza od siebie burczeniem...

Jak bede chodzila z Pola do mamy do juz mamy plany, ze bedzie chodzil w kagancu, szelkach, obrozce i lince dopoki sie nie przyzywczai do malej - ale i tak go nigdy samego z nia nie zostawie w pokoju :p

uwierzcie mi, ze on tak pozapinany chodzi na codzien bo ludzie sa niespełna rozumu i chca go wiecznie glaskac bez POZWOLENIA :no:
 
Olka super wiadomosci. Teraz niech rosna na cyckach i niech Was szybko do domku wypisza no i szybkiego powrotu do formy, zeby sie wszystko szybko ladnie zagoilo.

Akuku biedaku szkoda ze jestes tak daleko bo bym Ci chociaz dzieci popilnowala. Zdrowka Wam zycze.

Ja mam kotke ktora mhm jest z jednej strony przytulas ale jak cos za dlugo jej juz glaskania lub miziania to potrafi pacnac. Na kolana czy na rece nie lubi. Troche tez sie martwie ale bede na pewno mocna ja pilnowac.

Bunia moze sprobuj sie polozyc w dzien.

Anney jak tam po wizycie?
Czuje niedosyt naszego spotkania ale moze nastepnym razem uda sie dłużej :-)

Kasietta a moze jednak we wrzesniu moglby maz pojechac albo krotki kontrakt z innej agencji?
 
Natka, my tez mamy spanielke, ale bez syndromu. Ona lubi sobie powarczec czasem, ma 9 lat i smieje sie, ze juz zrzedzi na starosc :-)
Z dziecmi ma dobry kontakt, ale z dystansem, nikt nikogo nie meczy, nie wchodzi sobie w droge. Chlopcy daka jej kubeczki po jogurtach do wylizania na kolacje, smiesznie wtedy wyglada z takim kagancem na mordce :-)
 
Ja tez mam spanielka ale on mlody i kocha wszytskich I wszystko.... Ciagle za mna chodzi wiec boje sie ze pojawienie sie malucha bedzie dla niego szokiem...
Ohh Zuzzi szczesciaro!!! Enjoy!!!
Blerka moja waga tez stoi ( w sumie przytylam 2 kg w porownaniu z waga sprzed ciazy ) trzymam kciuki zeby maluch sie pokazal jak najlepiej
 
Lucalew, mąż nie jeździ z agencji, tylko jego firma (gdzie normalnie na umowę o pracę jest zatrudniony) wysyła ludzi na różne projekty. Ten jest już stracony, ale po rozmowie z panią dyrektor dowiedział się, że będą inne wyjazdy, np. do Szwecji, więc nie ma tego złego :)
Od dzisiaj prace robi się w mieszkaniu najgorsze - łazienka :D Widziałam dzisiaj pierwszy raz na żywo swoją wannę i kibelek :p Nie mogę uwierzyć, że to będzie nasze :D
 
reklama
Ostatnie dzisiaj mleczko dla laseczek odstawione i moge isc spac :-) nastepne o 5 rano.

Ja juz kiedys pisalam, ze mam dwie amstaffki. Starsza 12 letnia ogolnie z podworka wraca tylko na noce i ma gdzies wszystko i wszystkich.

Mlodsza to moje oczko w glowie i istny szatan. Ma 9 lat i zawsze byla przez nas rozpieszczana do bolu. Jak zaszlam w ciaze z Tola to najbardziej balam sie reakcji Salsy :-D

My nie przygotowywalismy psow jakos specjalnie. Po prostu wczesniej przygotowalismy pokoik malej. Zrobilismy blad ze jak wyszlismy ze szpitala to pies byl u moich rodzicow ii tam sie z nia witalismy. Byla zla, skakala na nas i nachalnie zagladala do fotelika. Na nastepby dzien pojechalismy do domu i suka zmiana 180 stopni. Lixala mala po nogach, rekach i nie odstepowala na krok. Tak jej zostalo do tej pory.

Oczywiscie tak jak fziewczyny pisza zasada ograniczonego zaufania mudi byc i pies sam z dzieckiem nie zostaje. A z kotami jest pewnie trudniej bo to wszedzie ich pelno :-D
 
Do góry