reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

2015-06-13 12.06.34.jpg
2015-06-13 12.06.10.jpg

Pogoda dzisiaj piekna, upal, ze tylko lezec na plazy. Wszyscy relaksuja sie w ogrodkach. To co moje dziewczynki maja byc gorsze? Opalanko :-D

Ja po cesarce juz dzisiaj smigam normalnie i szwy zdjete wiec spoko. Ale ostatnie dni wspominam nie najlepiej :-)
Moja macica byla rozciagnieta do granic mozliwosci wiec troche jej zajmie skurczenie sie do normalnych rozmiarow. Wygladam tak na 5-6 miesiac tylko bez zadnych ciazowych dolegliwosci wiec jest niezle :-D
 

Załączniki

  • 2015-06-13 12.06.34.jpg
    2015-06-13 12.06.34.jpg
    25,7 KB · Wyświetleń: 59
  • 2015-06-13 12.06.10.jpg
    2015-06-13 12.06.10.jpg
    27 KB · Wyświetleń: 57
reklama
No wlasnie ja po corce tez tragedii nie mialam. Juz tydzien pp porodzie w stare ciuszki wskoczylam. Teraz gorzej bo ta macica taka ogromna i czuc ja taka kule wielka. Ale czego ja sie spodziewalam po blizniakach :-D w koncu sie wchlonie ale bikini to ja w tym roku nie zaloze :-D

Wspolczuje wam tylko tych upalow z brzuszkami duzymi. Ale wolalabym mimo wszystko dalej miec dzieciaki w brzuchu i bezpiecznie je urodzic :-D

Lece na nastepne karmienie i przytulanki.
 
No ja moze tez nie mialam jakiegos ogromnego. Bardziej mam na myśli brak jędrności i taki wystajacy blee.. pewnie ze później się wchlania ale ten pierwszy widok przeraza:-D
 
Sa na rynku juz takie kocyki-lampy, ze dziecko mozna naswietlac kiedy mama trzyma na raczkach. Ale jakis czas pewnie nam zajmie zanim to do PL przyjdzie.

Sliczne dziewczyny!

Mi tam cieplo nie przeszkadza, mieszkamy teraz 5 min od basenu, hahaha. Tylko zatoki przez to przeziebilam chyba
 
Majtki elastyczne ściskające i po problemie :p To była mój nierozłaczna część bielizny. Mam je do tej pory. Po porodzie wskakuje w nie odrazu:))
 
Pipui a gdzie je mozna dostac?:-) w każdym sklepie z bielizna? A one czasem nie rozleniwiaja miesni ktore przez to dłużej dochodza do siebie? Kurcze chyba gdzieś to właśnie słyszałam ale nie jestem pewna
 
reklama
Beata, ja używałam, bo bardzo źle się czułam z takim bandziochem.Zreszta, brzuch to zawsze był jeden z moich kompleksów. Ja potem dodatkowo zaczełam biegac, potem cwiczyc, jeść z głową i samo poleciao. Mięśni nie rozleniwiłam, nawet nie wiedziałam, że takie majtki mogą w tym perzeszkodzić....
 
Do góry