reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Lucalew mąż się na nią zdecydował bo widział taką u kolegi, który polecił bo działa już dwa lata. Ważne żeby balkon był zbudowany tak żeby woda po deszczu spływała.
 
reklama
Olunia super, że Matyldzia i Dominisia rosną :)) .Są w szpitalu, bo potrzebują jeszcze troszkę pomocy, a to że Ty jesteś w domu absolutnie nie robi z ciebie złej matki! Przecież jest jeszcze Tola- pierworodna, która tęskniła za Tobą że ho ho!! Masz w sobie tyle miłosci,że rozdzielisz nią wszystkich i każda (i ON) bedzie to czuć :)

Zuza , kochanego masz faceta :))) . Takie małe miejsce wyciszenia, jest bezcenne!

Ja jutro o 4 rano jadę do rodziców, mój wróci dopiero o 6 z nocki. 3 dni się widzieć nie bedziemy i juz tęsknię...
 
Olcia, dasz rade. Myślę, że to najlepsza decyzja. Tola Cię bardzo potrzebuje teraz. My tu trzymamy kciuki z całych sił. A kilka czarownic jest to i sił dużo.

Anney miło mi strasznie, aż się tak ciepło ba sercu zrobiło ze ktoś za mną tęskni :*

Byle do 5 lipca i wolność.

Juz nam dość pracy w tym charakterze. Ciężka jest praca ze staruszkami. ..dementia i inne schorzenia. To już nie na moje siły.

Juz za niedlugo wrócę na forum z pełną siła.
Co do remontu nadal powoli do przodu. Teraz szukam łóżka i szafy do sypialni (ja to z tych bargains hunters jestem, wiec szukam okazji)
A póki pamiętam. Dziewczyny z uk, jesteście zalogowany na supersaveme.com (coś w tym stylu - sprawdzę i edytuj w razie w.) tam drukuje się kupony do sklepów i można czasem coś zaoszczędzić.
 
Wiecie co i ostrożnie z marzeniami dziewczyny.

Może to głupie ale pod koniec zeszłego roku gadałam z koleżanką i coś się właśnie z grało o marzeniach... moim było żeby móc mieć możliwość być znów w ciazy i by mieć własny dom (były to rzeczy dla mnie raczej niemożliwe bo A nie bardzo chciał kolejne dziecko a już nie wspomnę o kupnie domu w UK , kraju który mu się ani trochę nie podoba...)
A patrząc dziś w przeszłość zdałam sobie sprawę ze czasem marzenia się spełniają. .. mam swój dom i znów będę mama.... czyli niemożliwe a jednak możliwe. ..

Niby nic ale funt do funta i ostatnio 10£ na środkach czystości zaoszczędziłam.

https://www.supersavvyme.co.uk/
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny,
Ola dzielna jesteś i Twoje dziewczyny (wszytskie 3) też.
pupui tylko się cieszyć, że Twoje marzenia się spełniły

Ja wczoraj z M pojechaliśmy oglądać porodówkę. Wrażenie bardzo dobre, położne wydawały się miłe. Dla małej tylko pampersy i chusteczki mam mieć, ewentualnie jeśli chcę to ubranka. Znieczule nie dają gdy pojawi się 3 cm rozwarcia i skurcze są regularne nasilające się, dla każdej kobiety która chce bezpłatnie. No i położna z M prawie mnie już namówili żeby M był przez cały poród ze mną. Ja się trochę obawiam, ale musimy to jeszcze przedystkutować Co prawda pielęgniarka mówiła, że facet jak już konkretna akcja się zaczyna jest proszony o usunięcie się na bok, gdzie w sumie nic nie widzi, dopiero jak już kładą dziecko na brzuchu matki no i może pępowine odciąć. Musimy to jeszcze przedyskutować. Sale poporodowe są 2 osobowe, odwiedziny od 8 do 18, przy każdej sali łazienka, na raz max 2 osoby mogą odiwedzać mamę z dzieckiem. Jak z maleństwem dzieje się coś niedobrego to helikopterem transportują do Suwałk. Ale ja nie biorę takiej opcji pod uwagę. :)
Miłego dnia:) Jadę zdjąc hybrydy i może coś nowego jeszcze ostatni raz przed porodem nałożę...
 
Borusiatko znieczulenie to chyba daja od 3 cm. Ale lepiej poczekac ile sie da wytrzymac . Najlepiej poprosic o znieczuelnie przy 6-7 cm bo cala ciezka praca jest juz zrobiona i wtedy znieczulenie daje ci sile na najciezsza koncowke.
No chyba ze juz ktos przy 3 cm wyje z bolu i nie daje rady to wtedy pewnie ze lepiej prosic wczesniej.
Mnie przy 3cm bolalo ale jeszcze znosne to bylo i dalo sie bez problemu wytrzymac
 
Cześć dziewczyny, mam nadzieję, że u Was wszystko dobrze.

Ja dzisiaj nie mogłam spać, chyba już w podświadomości mam jutrzejszy lot i zaczynam się powoli stresować :O zastanawiam się czy lepiej usiąść przy oknie (tak jak zawsze lubię) czy jednak lepiej oszczędzić sobie widoków :D
 
reklama
Do góry