reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Lunera,

jak zrobisz proszek i będziesz zadowolona to daj znać :p
o spiworku jeszcze nie myslałam tak serio...


Leon od rana nie śpi... :-(
 
reklama
Ja w proszki akurat nigdy sie nie bawiłam, sama nie wiem czemu nawet.

Blerka, ale płacze czy po prostu nie spi?
 
Lunera ja używam samych płatków mydlanych do prania rzeczy malutkiego :) a nasze ubrania piorę w najbardziej znanych wszystkim proszkach, bo choć to nie ekologiczne to jednak ciuchy pachną i się dopierają dzięki temu.
 
Jestem po cc. Miałam zespol popunkcyjnt, i łatę na to. Dość juz przeszlo. Teraz mam problem taki ze boli mnie każdy cm viala i gnatów jak przy grypie, gorączki nie mam. Mam mroczki przed oczami i brak sily. Nie mogę sie dzieckiem zajac bo jest za ciezka. Czy któraś przeszla przez to?! A moze umieram... Tylko bym spala....
 
Niki współczucia :-( ja tak nie miałam bo rodziłam naturalnie w pierwszej ciąży.
Dzisiaj badała mnie pani doktor, szyjka nadal nic nie ruszyła twarda i długa. założyli mi balonik i przez 2 h miałam skurcze co 10 minut teraz trochę mi przeszło. Balonik będę miała do jutra chyba ze ruszy się coś prędzej :-)
 
Anney ja poprosilam By hv przyjechaka raz w tyg na ważenie. A potem bede wazyc raz na miesiąc sle juz w domu chyba bo nie wiem czy bedzie mi się chcialo jezdzic samej z emilem i Ala. A zbieram wage dla pamiatki haha.
Ale nie mam parcia takiego .. Alexa muerzylam i wazylam.. reszty nie mierze bo różne wyniki wychodziły.

Ja tez nid licze ile śpi , je.. chce spac spi..chce jesc je..
 
reklama
Do góry