reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Ja przypuszczam ze zmeczenie bo on w bolu inaczej sie zachowuje.
No nic, bede obserowac i probowac jakos nad nim zapanowac.
A to ze czuje ze ja sie denerwuje to napewno.
Na poczatku sie nie przejmowalam o ktorej zasypia i jak. Ale pomalu chce to jakos lepiej zorganizowac. Takie male dzieci potrzebuja rutyny. Dlatego chce go zawsze tak samo usypiac bo teraz to zalezy "jak lezy"[emoji12]
 
reklama
Cinamona jemu sie to ureguluje. Moj najpierw zasypial o 21, a potem jak chcial i teraz przestawilo mu sie na 23-24, to jest normalnie masakra. W dzien zasnie sam,a w nocy na raczkach. Na noc zasnal o 22.50, a pierwsza pobudke zrobil nam dopiero o 4.30 a druga po 7 i zaraz zasnal i spal do 10. Potem wyszedl z dziadkiem na spacer, a jak wrocili, to ja konczylam juz sprzatac, wiec przynajmniej udalo mi sie cos zrobic :) Teraz spi sobie przy Chopinie, ale juz sie budzi, wiec lece do niego :)
 
Ostatnia edycja:
Dzisiaj zakupiłam krem i zaczynamy walkę z odparzeniami.

Maly od 3 dni zaczął bardzo ulewac. Chyba sie przejada... Je bardziej łapczywie jakoś. Dzisiaj kilka razy już go przewijalam. Narazie mnie to nie martwi bo liczę, ze samo przejdzie...

Ja prasuje bo lubie;-)

Mały sam zasypia codziennie około 21 jak go odłożę do koszyka.

Na początku martwiłam sie ze mało czasu poświęcam starszej, ale teraz już mi przeszło. Uważam, ze na dobre jej to wyjdzie... Lepiej ze ma brata niż by miała byc sama i mieć cała nasza uwagę. Radzi sobie dobrze... Bardzo ja angażuje i pomaga mi bardzo przy maluszku.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry