reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Dzięki! Ja właśnie espumisan daje wieczorem, biogaia w ciągu dnia. Jeszcze wypróbuję delicol i jak nic to nie da to cóż.. Będzie trzeba przetrwać jakos.
Może ja się zafiksowalam że on chce kupkę a chodzi o coś innego?
Moj właśnie nie bardzo chce zasypiać na brzuchu bo od razu rwie głowę do góry i się wybudza. Jak zaśnie na rękach i go odloze na brzuch to jest ok.
Ehh.. Od tygodnia tak już many że od 4 jest płytki sen po 20-30 min..

Zuzzi - ja jak nie mam gdzie to przewijam na kolanach. Na podłodze bym nie położyła.
 
reklama
Lunera nie mam pojęcia, myślę że może dlatego że on jest facet, a faceci z higieną to raczej na bakier? :D

A tak serio to kąpiel przebiega idealnie, mały lubi leżeć w wodzie, płakać zaczyna kiedy go wyciągam i kończy kiedy ubrany ląduje przy cycusiu. Ale mimo że najedzony, czyściutki i pachnący (i powinien być senny jak każdy po ciepłej kąpieli!), to usnąć nie może, a śpiący jest.
 
Ostatnia edycja:
Lucere oczywiście nie bezpośrednio na podłodze tylko na macie. On strasznie się wierci przy przewijaniu i bałabym się, że mi spadnie. No i do tego musiałabym mieć gdzie usiąść a nie miałam.
 
Witajcie mam nadzieję że wszystkie maluszki zdrowo rosną ... nie mam czasu was nadrobić nas tata wrócił do pracy i od poniedziałku w ciągu dnia sam zajmuje się moją wesołą gromadką powoli zaczynają nas dopadać kolki więc bywa wesoło, troszkę walczymy z ciemieniuszka a troszkę z refluksem czyli trojaczkowa mama pelną parą bywa bardzo ciężko ale bywa bardzo wesoło:-):-)
 
Evelinka szacun dla ciebie!!!

Zuzi a nie mozesz przebierac pieluchy w gondoli? Ja tak robie jak nie ma gdzie.

Anciikowa u nas podobnie z tym spaniem nocnym. Chociaz zaczynam go juz pomalu ujarzmiac. Raz jest lepiej raz gorzej. Tez nie rozumiem czemu ta wieczorna kapiel go nie relaksuje i nie moze tak latwo zasnac...
Chyba zaczne kapac go z rana a wieczorem tylko toaleta wieczorna. Moze to cos da.
 
Dlatego ja sie przyznam, ze do publicznej toalety sie troche brzydze... :no::no::no:
Zapach i w ogole, staram sie unikac, jak juz nie musze w ciazy latac non stop. Ale jak mus to mus. Trzeba sobie radzic jakos.

Anciikowa, to na to przebieranie jakis cyc by sie przydal temu malemu facetowi :-)A serio, to ja wczesniej dawalam mu smoczek na ten czas zeby sie nie darl. Ostatnio troche spokojniej, ale to faktycznie najmniej przyjemna czesc kapieli.

Maly potrafi zasnac na brzuszku, ale to musi byc juz ten moment do spania. inaczej sie denerwuje tez.
 
Evelinkua!!!!!
Moja bohaterka! Na dlugo zostajecie sami w ciagu dnia? I jak ogarniasz wyjscia np na spacer? Czy jeszcze sie nie wypuszczaliscie sami?
Trzymam kciuki, zeby wszystko szlo gladziutko!!!
 
Evelinka - jesteś naszą bohaterką! serio!

Ancikowa - u mnie jest identyko! :D

Leon zasnał w wózku!!!! Chyba w kalendarzu zapiszę! :D
W międzyczasie wpadła do nas moja kuzynka.. toMłody oczywiście anioł. Śmiał się do niej, gugał i w ogóle... tylko wyszła - ryk! uroczy Młodzieniec z tego mojego syna :p
 
reklama
sami jestesmy 8-18 czasem 19 jak Adas robi zakupy, na spacery używam wózka niestery narazie w opcji fotelików nie mamy gondolek, staram sie ogarnoc tez drobne zakupy - tu zwtkle obsługa w sklepie jest pomocna chodzenie miedzy półkami w naszym wózkiem jest trudne
 
Do góry