reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Evelinka u ciebie to normalne ze nie dasz rady tylko piersia karmic, no chyba ze mialabys 3 cycka[emoji12]

Obudzil sie i wychlal cale mleko ktore sciagnelam ok 100 ml i jeszcze pocycal z minute ze zdrowego cycka[emoji3]

Teraz ma dobry humorek[emoji3]

Jeszcze troche i beda tutaj moi rodzice [emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]
 
Ja też karmię tylko piersią, aczkolwiek fanką nie jestem... Jedyne co to trzyma mnie fakt, że niektóre kobiety walczą o laktację jak lwice, a ja nie mając problemu marudzę i po prostu głupio by mi było świadomie zrezygnować. A laktatorem udało mi się max 70 ml ściągnąć :)
 
Kasietta ja tez fanka kp nie jestem
Narazie wole wyciagnac cycka niz co chwile szykowac butelke.
Corke karmilam przez 4 miesiace wiec teraz nie chce byc gorsza.
No i przy refluksie lepsze kp niz mm bo przy mm moze byc gorzej wiec narazie bede karmic.
Ale czekam na moment kiedy moje cycki beda tylko moje. I kiedy bede mogla napic sie lampki dobrego winka albo i dwoch[emoji3].
 
Alez mam w***** na moja matke !!! Jezuuu jeszcze 8 dni i papa ... kuzwa jak wracam ze szkoly to nie wiem w c rece wsadzic ... a ona czrka az sie ziemniaki ugotuja i zamiast xrobic cos pozytecznego to gra w tr popier.dolone diamenty! Obievuje ze nastepnym razem moj komputer bedzie "zepsuty"
Bede wylaczac internet....

Karmie alicje... emil spadl z krzesla i nir wstala puki sie nie wydarlam.. zmieniałam posciel chlopcom (maja lozka u gory - biurka i szafy na dole) Wolam do mamy by przewinrla Emila. .. przychodze a in nadal w kupie.. noz kuzwa.. jego kupe czuc z
Dworu ! Mama zdziwiona... jak mowie ze cos kipi to tez zdziwiona i zanim wsatenie musi skonczyc rundke! Dziewczny ja juz z tej zlosci na nia na dzieciach sie wyzywam...

Ona nawet Alicji na rece nie bierze.. a jak bierze to bo musi a nie ze chve..

W sobote ur alexa.. w domu tyle roboty... moglaby cos zrobic... a ona nawet ksiazki dzieciom nie rpzeczytala ani azu.. jak jej powiedzialam to powiedziala " ostatnio jak im czytalam to sie wyglupiali" wiec pytam kiedy ? A ona ..rok temu!
Wiecie co mnie mega wkur.wia fakt ze niby mam mame w domu a zadnej pomocy..albo tak szczatkowa ze mozna sie usmiac...
A wszyscy mi mega zazdroszcza mamy i sa swiecie przekonani ze ja leze z dupa do gory bo mama i posprzata i ugotuje i dziecmi sie zajmir...
Soorrki musialam sie wygadac..
 
reklama
Lunera to mnie uspokoilas :-)

Cina zdrówka dla Huga obu nic mu nie było. Odnośnie odciągania może też boleć tak samo.
Mnie się zrobiło podrażnienie bo wkładka się przesunela i otarło się o materiał i mi pomogła muszla laktacyjna.

Zuzzi też myślę o takim kombinezonie i dzis pierwszy raz byliśmy w Tesco ale nic nie było. A nie przewinelabym na podłodze szybciej na jakieś ławce lub wózku czy nawet nosidle.
 
Do góry