reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Ja pamietam jak moj starszak mial 4 miesiace I go obudzilam o 4 nad ranem jak do Pl lecielismy to tez sie cieszyl hehe

Michas tez non stop sie smieje i gada I do tego krzyczy :D dla zabawy oczywiscie :)
 
reklama
Buzki wszystkim! Meldujemy sie i my.
My juz 14 tydz mamy. Waga 6500 kg. Smieszek tez straszny, i juz głośno zaczyna sie śmiać. Dzis np rozsmieszylo go bardzo slowo "pinty" jak mu mowilam żeby tak mocno nie kopał bo sobie pięty obije.
Głowę mocno trzyma i podnosi jak lezy. Najbardziej na lezaczku - trzeba bedzie go przypinac. Cwiczymy obracanie na brzuszek i z powrotem:)
Ja juz ciut pracuje wiec czasu mało. Moj m dzielnie zajmuje sie malym. A maly go uwielbia!! I jest super i kocham tego mojego szkraba strasznie!
Dziś u nas byl pokaz sztucznych ogni wiec poszlam ze starszymi a Leos został z tatą i grzecznie poszedł spać.
Duzo latwiej teraz kiedy potrzeby malego odgadujemy bez problemu.
Regularność do nas zawitała i noce z 1-2 karmieniami. Chodzi spać ok 18.30 -19 i spi do ok 8. Cyca uwielbia wręcz i uwielbiam jak juz sie obraca na bok sam i czeka az mama da :D
Zdrowko nam na razie dopisuje i tego wam wszystkim życzę! !!!
Postaram sie tu bywac częściej choć poodczytuje cxasem.
Aaaa co do ulewania to dalej mu się zdarza choc juz rzadko - jak sie przeje a mu sie nie odbije dobrzeale baaardzooo sie slini i bez sliniaka nie da rady bo caly mokry.
 
Ostatnia edycja:
Cześć Little me! Cieszę się, że u Was wszystko dobrze [emoji4]
Powiedzcie mi czy wszystkie usypiacie dzieci tak wcześnie jak np Little me ok 18-19?? Mój pewnie też by zasnął bez problemu, ale gdybym go tak wcześnie kładła to nie miałby kiedy pobyć z tatą, bo m wraca przed 18 [emoji17] To źle, że kładę go 20.30 - 21?
 
Amor nam lekarka powiedziała ze do 8miesiaca dziecko może ulewać i też poczytałam i faktycznie wszędzie piszą że do 8..
Czyli jeszcze dlugo, mnie to też strasznie wkurza to ulewanie mimo porządnego odbicia na ramieniu.

Dzięki. ;) liczę na to że chociaż w kościele będę grzeczna ;)
 
Zuzzi moj zawsze zasypia o 22, zawsze mamy kąpiel 8-9.. Wiec u nas tez późno zaczynamy.. I tez dlatego ze moj m jest dopiero koło 7 w domu, i jak zaczynałam wcześniej usypianie to mi go rozbudzać bo na rączki bo to bo tamto wiec tak nam łatwiej i mały tez sie przyzwyczaił i bez problemu jest :)

To wasze maluchy juz tak gadają??:D U mnie tylko jak sie uśmiecha to jakies odgłosy ale malutko.. Albo jak cos marudzi to jakies tez geganie ale jakos cichutki.. Drzeć ryjka to potrafi tylko Eh.. Uśmiecha sie zazwyczaj jak sie bawimy albo wlasnie przy zmianie pieluchy..:)
Wogole dzisiaj jakos skok chyba sie zaczął bo cały dzien darcie ryjka i drzemki raczej tylko na rączkach, jak odkładałam to po 10-15 min juz ryk.. Eh znowu :/ ale dajemy rade bo nie ma płaczu cały czas jak ostatnio ale dokuczliwy wrzask nie powiem .. Skąd on tyle siły ma w pluckach :o
Moj nie wiem ile teraz warzy a wizyte mamy dopiero w grudniu na 4msce następna.. Ale rosnie pieknie bo juz niektore ciuszki na 0-3mc sa ciasnawe :)

I co z tym harczeniem wlasnie.. Bo moj tez tak harczy, nos ma czysty bo przeczyszczan ale czasem jak oddycha to slychac.. I w dzien i w nocy.. I co to jest? Normalne to czy cos sie dzieje ?
 
Lidia to powodzenia, mam nadzieje ze dzien bedzie miło spędzony i wszystko sie uda :)

Magdus to silna babka faktycznie :) u mnie jak trzymam na rękach to juz nie chce opierać głowy na ramieniu tylko cały czas praktycznie prosto trzyma.. I nie ma tak jak wcześniej ze odpychał sie do tylu i trzyma było uważać bo ta główka juz tak nie "lata"..
 
Zuza no to piękna waga nie ma co :) ale jak przybiera i szczęśliwy to czego wiecej chcieć :) tylko niestety rece pewnie bolą.. Moj dwa tyg temu miał chyba 6200 i czuje ze juz przybyło mu bo juz czuc na rękach ze lekki nie jest
 
oj tak Bunia, bolą. pytalam lekarza czy to nie jest zle, ze on taki ciezki i w ogole. a lekarz powiedzial ze po nim nie widac ze tyle wazy i ze tylko sie cieszyc ze taki zdrowy :)
 
reklama
Do góry