reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Kasietta moj Hugo tez ma drzemki tylko po 20-30 min i to juz standard. O dlugiej drzemce moge zapomniec. Teraz to sie ciesze jak glupia jak mi spi godzine...
 
Dziewczyny jeszcze calkiem niedawno Alicja jadla w nocy nawet co godzine.. takze zycze wam zmiany jak u nas..
Moj Viki budzil sie co 15 minut w nocy do pol roku.. jak przespal pol godziny to bylam w szoku a jak godzine to sama budzilam sie wyspana i sprawdzalam czy wszystko wbpozadku ..

Alicja spi od 2 godz.. a o d tatnir dni naeet godz spac nie chciala. Budzila sie co 10 minut u tak caly dzien az do 22-23.

Emil niestety nadal wysypany choc nie jest to już aż tak zaognione.
 
U nas tez drzemki w dzień po 30 min. Na spacerze tylko spi dłużej ok 2h i to chodzic trzeba wiec czasem km natrzaskamy. W nocy za to zdarza mu sie przespać 8-10 h. Ale tak jak u Akuku porostu przyszedł taki dzień i maly zaczął robic sobie dłuższe przerwy w nocy.
 
To, że ona spała 30 min w domu to spoko, przyzwyczaiłam się, ale na spacerze jak zasnęła i chodziłam ponad godzinę, to wtedy jeszcze w gondoli spała w domu 1,5 h co najmniej. A teraz to i tak 30 min i koniec. A pod koniec dnia jest taka płaczliwa, że masakra, jedna dłuższa drzemka jednak jest potrzebna... A w nocy to znowu co 3-3,5h pobudka, a było już fajnie całkiem :/
 
Hej dziewczyny a my wracamy właśnie pociągiem do domu. Mama zaprosiła nas na święta także jeszcze w grudniu przyjedziemy :-)
 

Załączniki

  • 1447003733934.jpg
    1447003733934.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 54
dziewczyny podaje Malemu ten antybiotyk. pozniej musi mu sie odbic i to kilka razy, widac zego to meczy. musi byc w pionie, nie ma opcji na odlozenie. to normalne?! :/
 
reklama
Kasietta a to nie przez ten gips się pozmieniało? U mnie pierwsze dni z rozworka byly ok, pierwsza noc tez w normie czyli sen od 21 do 4, a potem wszystko sie zepsulo i mam prawie tak jak u ciebie tylko ze w nocy pobudki co 2 godziny nawet :/

Blerka to ja tez w ramach pocieszenia ci napisze ze moj Igi do 3 miesiaca budzil sie co 2,5 godziny. Potem mu się pozmieniało i spal od 20-24 a od północy to co pól godziny jeczal, poplakiwal i sie budził i tak do dwóch lat. Potem już nie co pól godziny ale kilka pobudek bylo. Niejednokrotnie w pracy bylam istnym zombie :/. Teraz jest lepiej ale kolo zawsze jest cos - a to przykryć, pogłaskać a to spac z nim w pokoju. Z zazdrością patrzyłam na córkę mojej koleżanki ktora od 2 miesiąca spala od 20 do 8-9
 
Do góry