reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Zuza nosidełko, pod warunkiem, że na prawdę jest nosidłem a nie wisiadłem, jest ok. Tak jak Blerka pisze, tylko dla dziecka samodzielnie siadającego
 
oj ja sie nie znam.. :D wpisalam w google nosidelko ergonomiczne i to zdj wybralam. zalezy mi czyms innym niz chusta bo chusty mi sie nie podobaja. sprawdze caboo :*
 
Zuza, niestety sie nie znam na nosidlach, nie pomoge.

Co do ubranek, to widze, ze renifer rzadzi w tym sezonie. My tez mamy czerwone body z reniferkiem z C&A. Co do rozmiarow, to mamy podobnie. Niektore 68 sa bliskie 62 a niektore 74... No i zawsze mam jakis ulubiony zestaw, ktory kiedy tylko sie da to wkladam, a reszta lezy.

Bylismy dzis na kontroli, wyglada na to, ze jest poprawa, ale jeszcze bedziemy sie inhalowac. A szczepienie za 2 tyg jak dobrze sie wykuruje. I waga nam podskoczyla, 170g w tydzien choroby, takze chyba jakis skok zaliczyl, bo spodziewalam sie ze bedzie duzo slabiej. A starszak tez chyba do szkoly pojdzie w czwartek, bo goraczka spadla i osluchowo nic sie nie dzieje. Chyba 3 dniowka. Wiec nie ma przepros, skoncza sie wymowki i wracam do cwiczen :-)
 
to musze poczytac bo wlasnie to ze zdj podobno jest ok dla niesiedzacego a takie cos by mi sie przydalo. nie chce sie bawic w chuste a czasami wygodniej z jakims nosidelkiem :)
 
Ja tez sie nie znam ale nosidla ergonomicze generalnie sa od ok 6 miesiaca zycia, ale chyba nie musi jeszcze samodzielnie siadac. Czy moze musi? Wiem ze musi juz sie ladnie, prosto w siadzie utrzymywac ale samodzielnie siadac?
Ja mam nosidlo ergonomiczne tula i poczekam z nim wlasnie do ok 6 miesiaca
 
reklama
Cina - my dzięki Tobie kupiłyśmy :D

Ancikowaaaa--- odezwij się!

My już nie musimy chodzić na rehabilitację. Leon nauczył sie prawidłowych ruchów i napięcie się zdecydowanie zmniejszyło...ale, słyszała może któraś z Was o tym, że dzieci ze wzmożonym napięciem nie powinny być szczepione? Lucere?
Czekamy jeszcze na wizytę 20 listopada, zobaczymy co powie Pan Doktor. Czy nas skieruje na rehabilitację czy nie...
Leon się ślini strasznie!
No i noce się zepsuły. Mam nadzieję, że wszystko wróci do normy niedługo.
Od grudnia zaczynamy zajęcia na basenie.
 
Do góry