reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

No taka wysypka moze przestraszyć. Ale u dzieciaków to szybko mija, ważne, zeby znaleźć przyczynę. Badania groźnie brzmią, ale powiększone węzły lepiej sprawdzić.

Luca, niepoprawna jesteś z tym KP :-) Zobaczysz, ze bedzie coraz lepiej!!!

U nas myslalam ze bedzie gorzej po rota, poki co dajemy radę.
Przez 3 tyg przybrał 300 gr, wiec średnio bardzo. No ale był chory przez tydzien ponad. Zobaczymy teraz, chociaż po rota to tez sie nie spodziewam.
A na spacerze był dziś z babcia, wiec ja dziś nie zmarzlam, jupi!
Starsi jak na razie ok, zobaczymy co bedzie po jutrzejszym basenie.

Co do rytmu, to gratuluje lepszych nocy!!! A tych gorszych nie zazdroszczę. :-(
U nas tez od kilku dni jest trochę inaczej, wyregulowalo sie na 3 drzemki w ciagu dnia a potem noc od 19.30 do 7.30 z 1-2 karmieniami. Na razie go nie kładę do łóżeczka, bo jestem egoistką i lubie sie do niego przytulać :-) :-) :-) Jest taki cieplutki i pachnący.

Miłego wieczoru
 
reklama
martuszka ja tez czesto o was mysle:-) a Tymek rzeczywiscie mocno wysypany bidulek.nie mam pojecia co moze byc oby badania wyjasnily sprawe

blerka no to mily spacer mily spacer w takiej scenerii
 
Lunera dziś się dowiem na wizycie o 15.45. Na dodatek od wczoraj wieczór mały mi kicha i kilka razy kaszlnął [emoji20] Do tego jakiś taki zimny jest... A mnie wczoraj gardło bolało i miałam dreszcze.
 
Zuzzi kciuki za wyniki i zdrówka dla Was żebyście się nie pochorowali

U mnie Tymek też czasami kaszle ale mam wrażenie że to ślina, której nie przełyka bo nie widzę żeby coś innego mu dolegało

Lunera to super że rota nie powaliło małego siłacza :-) u nas po wczorajszym szczepieniu tak jak po pierwszym stan podgorączkowy i trochę marudzenia ale nie jest źle

Udało mi się już umówić na usg na poniedziałek i dermatologa na 8 grudnia, dzisiaj będę też wiedziała kiedy do pozostałych dwóch poradni bo korzystam ze znajomości szwagierki więc trzymajcie kciuki żeby się jej udało wcisnąć nas jak najszybciej

Mój Tymek od kilku dni ciągle stęka, ale nie widzę żeby coś dusił tylko chyba tak rozmawia, bo robi to z uśmiechem. Zaczyna normalnie a i tak kończy się długim yyyyy. Spotkałyście się z czymś takim?
 
Dzięki za kciuki dziewczyny![emoji4]
Ja nie wiem noo... Czy w tym kraju już nie ma normalnych lekarzy tylko same konowały?? W środę zadzwoniła lekarka, że złe wyniki, że pewnie będzie konieczny antybiotyk itd. Zrobiliśmy kolejne badanie moczu i dziś mieliśmy wizytę żeby omówić wyniki i ewentualnie leczyć. I co? Lekarz powiedział, że nie wie o co tamtej chodziło, bo wyniki mieszczą się w normie i te z wczoraj i te sprzed tygodnia z którymi dzwoniła tamta... Ech... Najważniejsze, że chłopak zdrowy [emoji13]
 
reklama
Cześć Babole!
Jak dzień mija?

U nas znowu była kiepska nocka. Od 4 to juz wyłacznie stękanie, przekładanie z boku na bok, łapanie i wypluwanie cycka.
Dzień był dobry, chociaż Leon maruda. Ćwiczymy dużo leżenia na brzuszku, Leon przekręca się na boli i piszczy przy tym z radości.
Jutro mamy druga kontrolę bioderek.

Mnie boli głowa i w ogóle się czuje taka wypluta.

Dziś w nocy żona mojego kuzyna urodziła córeczkę. Dwa miesiace przed terminem. Mała waży niecałe 2 kilogramy, ale poza tym wszystko jest ok. Strasznie jej się widocznie spieszyło :)
 
Do góry