reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Aneczka ja polecam ubranka 5 10 15. Dobra jakość i ceny super. Promocje i wyprzedaże mają często. A rozmiarówka... Hmm ciężko mi powiedzieć, bo mój Olek każdej marki inny rozmiar teraz nosi. Na pewno kupiłabym na wszelki wypadek o rozmiar większe na wszelki wypadek. I przesyłkę mają tanią.
Junior nosi teraz albo 68, albo 74 z podwiniętymi rękawami.
 
reklama
Aneczka co do ubranek to wg mnie sa fajne. mam sporo po starszaku i dalej wygladaja dobrze. a co do rozmiarowki to uwazam ze sa mniejsz niz np z reserved lub h&m w tym samym rozmiarze
 
Melduję, że u nas ogólnie dobrze. Olek spadł poniżej 3 centyla i lekarka zaleciła dokarmianie raz dziennie kaszką bezglutenową i na początku strasznie nie chciałam, ale Olek nie chce piersi częściej więc jutro rano pierwszy raz dostanie kaszkę. Lada dzień skończy 5 miesięcy więc chyba nie stanie mu się krzywda? Co więcej? Wygląda na to, że idzie nam ząbek choć oceniam to tylko po zachowaniu, bo w buzi bez zmian. Chyba tyle u nas [emoji4]
 
U nas pierwszy zabek pieknie juz widac ale jeszcze rosnie[emoji3]
Jednak cos czuje ze szybko pojawi mu sie towarzysz obok bo od dwoch nocy Hugo dziwnie sie zachowuje.
Dzisiaj ide pierwszy raz z Hugo ns basen[emoji3] ciekawe czy mu sie spodoba...
A w przyszlym tyg bedzie mial sesje fotograficzna[emoji3]
No i duzymi krokami zbliza sie operacja mojej pszczoly. To juz w nastepny piatek. Juz zaczynam sie denerwowac...

Blerka wiem ze chcesz utrzymac forum przy zyciu ale bedzie ciezko...
 
8go skończyliśmy 5 miesięcy a od wczoraj mamy dwa ząbki jeszcze malutkie ale już się przebily :)
Było trochę marudzenia, biegunka i budzenie się w nocy ale jesteśmy bardzo dumni z naszego synka.

Macie może instagram?
 
reklama
Do góry