reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Ja nie sprzątam już od maja, jak przeszłam na l4 z powodu twardego brzucha. Mąż sprząta mieszkanie, ja robię jedzenie jeśli mam siłę, jak nie to zamawiamy coś :) Ja mam termin na 11 sierpnia, więc wg. Twojej położnej by się zgadzało, że 2 tyg. później poród. Osobiście wolę żeby dzidziuś urodził się przed 11 lub 11, bo później będę musiała codziennie jeździć do szpitala na KTG (takie są zasady w szpitalu w którym rodzę). My codziennie chodzimy na niedaleki spacer, koleżanka tak robiła i szybko urodziła córkę. W ostatnich dniach spacerujemy po 22 jak jest już w miarę chłodno :D
 
reklama
Hej!
Agness gratulacje! Niech zdrowo się chowa! ;)

Ja biegam od poczatkun ciazy za moja 3latka. Dzis 37t2d, a wczoraj spotkalam polozna jak bylam z mloda na spacerze i tak sie zagadalam, ze mi zasnela na rekach, a mialam jeszcze dwa sklepy do obskoczenia wiec ten. Ogarniam wszystko :) Pranie, sprzatanie, a na sobote zaplanowane mycie okien :D Dzięki aktywności czuję się zdecydowanie lepiej niż w pierwszej ciąży, którą przeleżałam właściwie.
 
Nie wyrabiam dziś z katarem znowu jest masakra . Poszłam do lekarza rodzinnego i mi przepisała zyrtec. Ale w ulotce piszą ze w ciazy tak sobie. Brać czy nie brac? Oto jest pytanie. A z moim ginem widzę się dopiero za tydzien:hmm: co myślicie ?
 
@olgierda zadzwoń do niego. W brewiarzu piszą, że przechodzi przez łożysko, ale nie wykazano szkodliwego działania na płód.

@karaiwina ja też robię wszystko co nie w ciąży ( okien nie myje, bo nie lubie, przed ciąża ani po też nie[emoji12]) i ćwiczyłam regularnie do czasu przeprowadzki. Teraz 39 tydz to sobie odpuściłam, bo mam sporo innych zajęć jeszcze i szybciej się męczę. Ale ogólnie samopoczucie dobre i jestem fit.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A mnie dziś wypisali koło 14 że szpitala a po 19 odeszły mi wody i czop śluzowy. Wiec na wariata jechaliśmy do szpitala. W szpitalu skurcze już co 3 minuty (o dziwo na KTG się nie zapisywały) i tak musiałam poczekać ponad 2 godziny bo były 2 cesarki przede mną. Później ja i o 22.49 rodziła się Ada (36 tydzień ciąży)
Gratulacje!!!!!!!ale zwariowany i niespodziewany poród. Ale wspaniale!!!!
 
Hej sierpnioweczki
Dzisiaj tzn 2.08 na świat przyszła Ania z wagą 3900 g i 55 cm szzescia. Na porodówce wylądowałam o 17.00 a o 19.41 było już po. Pierwsze skurcze zaczęły się ok 14.00


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Olisia gratulacje;-) ;) trzymajcie się cieplutko. Jak się czujecie?
 
A u nas nie zapowiada się na szybki poród:oo: Zoja nawet nie zamierza się ruszać z brzuszka mamy i na razie zostaje koniec sierpnia:eek: no, nic powitamy wszystkie sierpniowe maleństwa i sami pojedziemy na porodówkę :happy:. Mam tylko nadzieję, że sierpień będzie mniej upalny niż ostatnio.
 
reklama
Hej sierpnioweczki
Dzisiaj tzn 2.08 na świat przyszła Ania z wagą 3900 g i 55 cm szzescia. Na porodówce wylądowałam o 17.00 a o 19.41 było już po. Pierwsze skurcze zaczęły się ok 14.00


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje piękna waga, szybki poród pozazdrościć. Zdrówka i szybkiego powrotu do formy
 
Do góry