reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Dziewczyny i jeszcze pytanie, czy ktoras z was bierze luteine??? Bo ja w pierwszej ciazy bralam do 18 tyg ze wzgledu na bole brzucha, bylam w szpitalu no ale udalo się. W maju tego roku poronilam w 5 tyg, bolal mnie brzuch, lekarz wypisal luteine, ale nie zdarzylam wziac bo dostalam krwotoku. Teraz zrobilam test w srode, brzuch mnie bolal i bez konsultacji z lekarzem zacze;lam brac luteine jak w pierwszej ciazy, bo lekarza mam dopiero w srode. Czy ktoras z was bierze? jesli tak to w jakiej dawce?
 
reklama
AGANIAK dobrze wiesz o czym mówię:D ale wiadomo jak ma się podejrzenia ze jest w nas małe serducho to chcielibyśmy już się dowiedzieć ja teraz będę tydzień czekać jak na szpilkach Jak myślisz jak zrobię test w poniedziałek moze juz cos sie pojawić?!
MAMALEOSIA nie martw się ja mam różnicę między synem A córka 3 lata. A rozmawiając z mężem doszliśmy do wniosku że mogliśmy im rok po roku zrobić bylo by im łatwiej się że sobą dogadać :D trzecie chcialam po 30 wtedy różnica by wyszla 10 lat. Teraz jak by bylo to też trzy lata między synem A między córka 6 :) A takie fora dodają otuchy :)
 
Dziewczyny i jeszcze pytanie, czy ktoras z was bierze luteine??? Bo ja w pierwszej ciazy bralam do 18 tyg ze wzgledu na bole brzucha, bylam w szpitalu no ale udalo się. W maju tego roku poronilam w 5 tyg, bolal mnie brzuch, lekarz wypisal luteine, ale nie zdarzylam wziac bo dostalam krwotoku. Teraz zrobilam test w srode, brzuch mnie bolal i bez konsultacji z lekarzem zacze;lam brac luteine jak w pierwszej ciazy, bo lekarza mam dopiero w srode. Czy ktoras z was bierze? jesli tak to w jakiej dawce?
Ja nie biorę, brzuch mnie trochę ciągnie jak bardziej to biorę no-spe. Jak byłam wczoraj u lekarza to mi nic nie przepisał tylko witaminy kazał brać. Może jak pójdę w środę to coś dostanę. W poprzednich ciążach brałam luteine tylko z najstarsza córka, w dwóch pozostałych nie bylo potrzeby.

Napisane na G3121 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas też bliscy znajomi wiedzą, a najbliższa rodzina jeszcze nie... to moja 6ta ciaza wiec pewni postukają się w glowe(mam tylko 2 synów)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
6 :D Wow chciała bym ale nie wiem czy stać mnie na to :D dasz radę jak z 3,4,5 dałaś. A rodziłas naturalnie ?
 
Ja brałam w pierwszej i drugiej ciąży ale w drugiej dopiero w 13 tyg. Lekarz kontrolował ponieważ w jednej i drugiej mialam niewydolną szyjke i założony passar. W pierwszej ciąży koniowal zbagatelizował i dobrze że szybko poszłam do kdrugiego który na cito wyslal mnie do szpitala. Założyli passar i mnóstwo leków na podtrzymanie. W drugiej na spokojnie dawał luteine i założył passar, obyło się bez leków. Pamiętajmy że my czujemy jak coś się dzieje nie tak e naszym organizmie. Ale też lekarz powinien zapobiegawczo wszystko zbadać i wypytać.
 
Ja w poprzedniej ciąży brałam luteinę( jedną na noc) i duphaston, ale to chyba bardziej profilaktycznie, bo wcześniej poroniłam. Teraz zobaczymy co powie, bo w przyszłym tygodniu mam wizytę.
 
No to kolejne pytanie do bardziej doświadczonych:) na jakie wyniki dostałyście skierowanie na wizycie założenia karty ciąży? Bo u mnie wygląda to dziwnie i nie wiem czy mam się martwić czy tak jest normalnie. Mam serduszko, na początku P.Dr powiedziała że zarodek jest mały, później że wszystko okej. Mam problemy z sercem(co za tym idzie z wynikami krwi) i choruje na Hashimoto. A skierowanie jakie dostałam to Test PAPP. Zero morfologi, grupy krwi czy badań na inne choroby. Czy to normalne?
Ja mam ciaze prowadzona na zastrzykach z heparyny, ciaza wysokiego ryzyka. Na pierwszej wizycie robiłam morfologie, mocz, glukoze na czczo, tsh ( za wysokie, dostałam skierowanie do endokrynologa) , glupa krwi i toksoplazmoza igg igm.
 
Dziewczyny i jeszcze pytanie, czy ktoras z was bierze luteine??? Bo ja w pierwszej ciazy bralam do 18 tyg ze wzgledu na bole brzucha, bylam w szpitalu no ale udalo się. W maju tego roku poronilam w 5 tyg, bolal mnie brzuch, lekarz wypisal luteine, ale nie zdarzylam wziac bo dostalam krwotoku. Teraz zrobilam test w srode, brzuch mnie bolal i bez konsultacji z lekarzem zacze;lam brac luteine jak w pierwszej ciazy, bo lekarza mam dopiero w srode. Czy ktoras z was bierze? jesli tak to w jakiej dawce?
Hej ja biorę luteine, tylko że miałam cykl stymulowany i już przed ciążą ja brałam po zastrzyku biorę też duphaston. Ja biorę luteine dwa razy dziennie, może przedzwon do lekarza i zapytaj. Ale myślę że ona nie zaszkodzi, ale zapytaj w jakiej dawce brać albo bierz tak jak kazał Ci w poprzedniej ciąży

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny jak się czujecie ? Ja jutro idę do gin na oddział bo ma dyżur i mówił żebym przyszła to zobaczy czy jest pecherzyk strasznie się boję.

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry