reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

No tak ale powiedzcie to brzuch cały boli czy to kwestia indywidualna? Mała do tego się rozpycha że ja już sama nie wiem. Mam 30km do szpitala i bez sensu by było jechać i usłyszeć jedz pani do domu zwłaszcza ze koleżanka mnie ma zawieźć.
Niektórzy nic nie czują i na ostatni moment się rozkręca, inni dniami i nocami. Ja już nie wiem co mam zrobić.
Ja z synem boli brzucha nie miałam. Czułam skurcze ale nie ból. Bóle to krzyżowe miałam.
Terwz z Mają miałam bóle podczas skurczy. Właśnie w dole brzucha. Z tym że u mnie lekarz się wystraszyl że ból w dole brzucha jest przez blizna po poprzednim cc i bal się jej rozejscia. Także u mnie to zupełnie inna sytuacja była.
 
reklama
No tak ale powiedzcie to brzuch cały boli czy to kwestia indywidualna? Mała do tego się rozpycha że ja już sama nie wiem. Mam 30km do szpitala i bez sensu by było jechać i usłyszeć jedz pani do domu zwłaszcza ze koleżanka mnie ma zawieźć.
Niektórzy nic nie czują i na ostatni moment się rozkręca, inni dniami i nocami. Ja już nie wiem co mam zrobić.
Mnie dzisiaj znowu bolal brzuch jak na okres. Do szpitala zamierzam jechac dopiero jak wody odejda lub skurcze beda regularne, co kilka minut
 
A jeszcze mam pytanie do dziewczyn które były nacinane w poprzednich ciążach i teraz też. Oni to nacinają w tym samym miejscu co wcześniej? Zastanawiam się czy będę miała nowa blizne czy to się starają w tym samym miejscu?
Ja bylam teraz w innym miejscu nacięta i mniej niż poprzednio podobno. Jeszcze nie oglądałam ☺
 
Urodziłam! Weronika przyszła na świat o 2.35, 3720 g, 56 cm:-)
Przed 1 przyszedł Pan dr,że crp wzrosło do 50. Decyzja o przeniesieniu na porodowke. Koło 1.30 podłączył oksytocona,ale zaraz odlaczyli ,bo zaczęły się moje skurcze. :) rozwarcie z 3 cm w ciągu chyba 12-15 skurczy przeszło do pełnego rozwarcia. Położna w szoku że tak szybko. Partych z 7 i witaj! Dużo płakała i mam nadzieję,że niczym jej nie zarazilam. Teraz dopiero dłużej nie płacze i ciągnie cycaą. Później ogarnę zdjecie:* aha i nie nacinali mnie, 1 szew:)
Gratuluję ;) ale szybciutko poszło :) zdrowia dla Ciebie i małej :*
 
reklama
Do góry