reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Zanka gratulacje [emoji5]

Anulaa88 super wygląda w tych ciemnych włoskach. Mój mały też ciemne włoski ma, starsze rodzeństwo miało jaśniejsze [emoji1]

Katinails może się przekona do cycka [emoji846] w końcu robi się coraz większa.

Paulana może warto sprawdzić, skoro aż takie duże skrzepy wyszły.
 
Poryczałam się przed chwilą ale już mi lepiej. Mleka mam malo, małej musiałam dać kilka razy mm, rana po cc zaczęła dziś pod wieczór napierda...c jak nie powiem co a pielęgniarki mają na oddziale tylko paracetamol no zajebiscie. Mąż przywiózł mi przed chwilą ibuprom i ketonal z domu jak go zobaczyłam to mi się ryczeć zachciało. No i jeszcze siku nie trzymam jak zacznie lecieć to nie mogę utrzymać. Mam nadzieję, że tak nie zostanie. Tak się cieszyłam, że dobrze się czuję a tu dupa.
 
Poryczałam się przed chwilą ale już mi lepiej. Mleka mam malo, małej musiałam dać kilka razy mm, rana po cc zaczęła dziś pod wieczór napierda...c jak nie powiem co a pielęgniarki mają na oddziale tylko paracetamol no zajebiscie. Mąż przywiózł mi przed chwilą ibuprom i ketonal z domu jak go zobaczyłam to mi się ryczeć zachciało. No i jeszcze siku nie trzymam jak zacznie lecieć to nie mogę utrzymać. Mam nadzieję, że tak nie zostanie. Tak się cieszyłam, że dobrze się czuję a tu dupa.
Współczuję... Ja dostałam na początku morfinę, potem ketonal na zmianę z paracetamolem.... tetaz tylko na paracetamolu jadę, bez tego miałabym ciężko.
 
reklama
Jakie moje dziecko jest teraz ruchliwe :p Polozylam się po 20 i zasnęłam, obudziłam się przed północą, bo zastrzyk musiałam jeszcze wziac. I tak zeszłam na dół i nie mogliśmy go zrobic do teraz, calu brzuch mi chodził dosłownie, z każdej strony się wypinała. Mąż to stwierdził, ze mój brzuch wyglada jakby tam dwójka była i jakby się bili w brzuchu [emoji23] a później mówi czy wiem o ktorej godzinie nie będziemy spali Haha :D
 
Do góry