reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Nie wiem czy na stronie smyk nie widziałam że mozna go kupić osobno :)
Na Reserved jest fajna polarowa kominiarka. Zamówię na zimę :p
Screenshot_2018-10-27-08-52-23-328_com.opera.browser.png
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-10-27-08-52-23-328_com.opera.browser.png
    Screenshot_2018-10-27-08-52-23-328_com.opera.browser.png
    193 KB · Wyświetleń: 336
Pampki z dady fioletowe czy zielone? Może ktoś testował?
My używamy fioletowych[emoji16] i jestem zadowolona. Oryginalne pampersy Michałowi nie podeszły.
Wybieram się jutro do kuzynki która tydzień temu urodziła synka. Mówiła że ubranek mają dużo na różne rozmiary. Nie mam pomysłu co mogę kupić dla małego. A my w prezentach głównie dostaliśmy ubrania... Co wasze dzieci innego dostały? Może coś mnie zainspiruje :)
Hmm kup im ubranko, ale już większe.
My dostaliśmy pieluszki, chusteczki, gryzaki, grzechotki, ubranka, kocyki, miseczki takie podróżne z canpola- fajna sprawa[emoji4]misie i książeczki. Aaa i jeszcze kosmetyki do kąpieli [emoji4]
 
Wybieram się jutro do kuzynki która tydzień temu urodziła synka. Mówiła że ubranek mają dużo na różne rozmiary. Nie mam pomysłu co mogę kupić dla małego. A my w prezentach głównie dostaliśmy ubrania... Co wasze dzieci innego dostały? Może coś mnie zainspiruje :)
Pampersy, chusteczki mokre, jakiś dermokosmetyk do kąpieli albo zabawkę.
 
reklama
Do góry