reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

To pewnie tak :D
Albo wejdź w fora wszystkie ogólne i tam zobacz czy Ci się wyświetla nowe sierpniówki 2018:) jak znajdziesz daj znać jak nie to napiszę do moderatora żeby to zmieniła :)Zobacz załącznik 912037

No nie mam tego [emoji12] Możesz pisać ;) albo w sumie ja mogę napisać. Tylko noe wiem czy mogę sama prosić do dodanie do grupy zamkniętej [emoji12]
IMG_1198.JPG
 

Załączniki

  • IMG_1198.JPG
    IMG_1198.JPG
    37,7 KB · Wyświetleń: 632
reklama
Widze temat kąpania.. ja mala mam na lezaczku frottowym w wanience ;) uwielbia to :D a dzis to mnie zaskoczyla na maksa.. juz tak wywijala w tej wanience.. odpychala sie nozkami i dupcia fikala,cieszyla sie przy tym strasznie :D jeszcze wczoraj az tak nie fikala jak dzis ;) wszedzie woda byla :D
To ja wczoraj sama kapalam to tez tak wywijała nóżkami ze w koło mokre i ja tez przy tym ;P ale ona przy kapieli jest taka poważna nawet dźwięku z siebie nie wyda tylko obserwuje, ale nigdy nie płacze :D za to wyciągam ja z wanienki i jest ryk :p
 
reklama
Do góry