reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Dziewczyny robię jutro badania krwi i chce zrobić poziom hormonu tarczycy TSH czy tak tez mam powiedzieć czy to jakies inne parametry wchodzą w poziom hormonów tarczycy ?
 
reklama
Jeśli robisz TSH ja bym zrobiła od razu pakiet, czyli Ft3, Ft4, anty tpo, anty Tg i TSH :) Jeśli zrobisz samo TSH i wyjdzie coś nie tak i tak będziesz musiała zrobić całą resztę :)
 
Cześć dziewczyny :) Chciałabym dołączyć do Waszego grona.
Trzy testy nie mogą się mylić.. wg kalkulatorów termin porodu wypada na 12.08.
Wracam do Polski w środę, więc postaram się jeszcze zrobić betę.
Nie potrafię w to uwierzyć.. w cyklu, kiedy już totalnie odpuściliśmy.
Mam już dwóch synów: 5,5 i 9 lat.. i mam wrażenie, że było to tak dawno temu, że nic już nie pamiętam.

Pozdrawiam i dużo zdrówka dla wszystkich! Czeka nas wspaniała przygoda.
Witam
Jeśli robisz TSH ja bym zrobiła od razu pakiet, czyli Ft3, Ft4, anty tpo, anty Tg i TSH :) Jeśli zrobisz samo TSH i wyjdzie coś nie tak i tak będziesz musiała zrobić całą resztę :)
 
Ostatnia edycja:
Witam się w ten chłodny wtorek. Jak u Was?? Ja jeszcze nie mogę uwierzyć że jestem w ciąży 😊 normalnie nie dociera do mnie 🤣🤣🤣
 
reklama
Aż zrobiłam kolejny test 🤣🤣🤣 no ale 3 testynie mogą się mylić..
Dziędobry😊 też trochę to do mnie nie dociera, pierwszy test zrobiłam dzień po spodziewanej @ i to z popołudniowego sikańca bo nie mogłam wytrzymać do rana i kreska pojawiła się w ciągu kilku sekund. Drugi zrobiłam następnego dnia rano, mimo tego że już miałam jechać na betę, a tak, dla pewności 😆 chyba wszystkie trochę fiksujemy i niedowierzamy ale trzeba się przede wszystkim cieszyć 🥳🤩
 
Do góry