reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Jest i on 🤭 pierwsze na monitorze co się pojawiło to sisiorek 😁 czyli w 21t5d mamy 420g synusia 100%. Nasz Piotruś 💕

Co do reszty badania... Tyle czekałam, a trochę mi przykro, bo przejechał głowicą w trybie ekspres (dość mocno, aż czuję ból brzucha), mówił tylko że to ok, tamto ok... Trudno było zdążyć na ekranie. Ułożony pośladkowo, pupą do świata (albo do doktorka) i nie mógł zrobić badania twarzoczaszki i dokładnie złapać serduszka także za 4 tyg powtórka i może uda się uchwycić buźkę i sprawdzić resztę. Powiem Wam dziewczyny, że moja doktor na nfz dokładniej robi mi usg i wszystko pokazuje, on teraz potwierdził jej słowa więc chociaż jestem spokojna, że mały zdrowy. No trudno, czasu nie cofnę ale nie wiem za co tyle znajomych mi go polecało, bo szału nie robi 😐
Wstawiłabym jakieś foto ale z 4 zdjęć które dostałam na pendrive (kazał zabrać, bo bez męża oczywiście wchodziłam i myślałam że bicie serca będzie chociaż czy coś... Zawiedziona jestem) na jednym widać klejnoty, a na trzech nie wiem nawet co 😶
Lepsze ustrzeliła 3tyg temu moja gin, które mam na profilowym.
Czekam na wieści od Was, mam nadzieję, że nie traficie na takiego szałaputa.
Moja przebadała córeczkę od stop do głowy. Trochę ją potrząsała żeby zmieniła położenia aby mogła wszystko dokładnie zbadać. Szukała dłuższa chwile drugiej raczki żeby policzyć nawet paluszki i sprawdzić czy otwiera dłoń , byłam w szoku ze tak dokładnie ją zbadała . Zmieniałam tez położenie żeby mogła wszystko dojrzeć .
Przy dwóch poprzednich ciążach nie miałam nawet w polowe takiego badania jak teraz miałam ale tez było wszystko okej także nie ma co chyba myśleć ze badanie było takie czy inne. Miłego dnia
 
reklama
Hej, wczoraj byłam na wizycie, wiadomo już na 100%, że będzie chłopak, waży już 200g (17+2) 😄
Udało mi się ostatnio trochę psychicznie odpocząć, po paru problemach. Najpierw krwiak i zagrożenie ciąży, a później wyniki z toksoplazmozy wyszły reaktywne i miałam trochę jeżdżenia do lekarza chorób zakaźnych. Sprawa z toxo już się ustabilizowala i okazało się, że przechodziłam ja jakoś miesięcy przed zajściem w ciążę, więc jestem na antybiotyku do rozwiązania, ale z młodym wszystko dobrze (a to najważniejsze).
Powoli również rozglądamy się wózkiem i chciałam zapytać czy może któraś z Was miała do czynienia z X-landerem modelem X-move?
Buziaki 😘
Hej pisałam wsześniej właśnie o tym modelu. Ja mam tylko spacerówkę i jest godna polecenia. Przede wszystkim skłoniło mnie do zakupu to to że to jedyna z nielicznych spacerówek 3w1 która ma szerokie i długie siedzisko a to dla mnie bardzo ważne żeby dziecko było swobodne w wózku . Korpus wózka tez jest okej prowadzi się bez zarzutów , czy po mieście , czy po torach tramwajowych czy po lesie - zdaje egzamin ( amortyzatory dają radę ). Duża budka to tez plus . Jedyne co to pasy mi się zacinają jak chce wyjąć synka ale może to akurat w moim wózku. Poza tym zostawiłam go na dworze w pełnym słońcu no i efekt był taki ze kolor mi wyblakł a mam granatowy wiec widać różnice między materiałem co się chował a tym co jest widoczny no ale w żaden sposób nie przeszkadza to w komforcie jazdy mojej i dziecka.
 
Moja przebadała córeczkę od stop do głowy. Trochę ją potrząsała żeby zmieniła położenia aby mogła wszystko dokładnie zbadać. Szukała dłuższa chwile drugiej raczki żeby policzyć nawet paluszki i sprawdzić czy otwiera dłoń , byłam w szoku ze tak dokładnie ją zbadała . Zmieniałam tez położenie żeby mogła wszystko dojrzeć .
Przy dwóch poprzednich ciążach nie miałam nawet w polowe takiego badania jak teraz miałam ale tez było wszystko okej także nie ma co chyba myśleć ze badanie było takie czy inne. Miłego dnia
Właśnie takiego badania oczekiwałam 🙂 Cieszę się, że tak dobrze trafiłaś i że z Małą wszystko dobrze 💕
 
Dzień dobry [emoji170]
Jak się dziś macie? Bardzo doskwiera wam kwarantanna?
Ja aż tak nie narzekam, mam ogrod wiec jest gdzie wyjsc. Chociaż wiadomo chciałabym iść gdzieś do rodzinki albo na zakupy popatrzeć coś dla dzidzi. Mam nadzieję że do dnia porodu już sytuacja się uspokoi i że mąż będzie mógł mnie odwiedzić w szpitalu. Jakoś mnie dziś męczą myśli ile rzeczy muszę kupić dla dziecka i dla siebie, jest tego sporo, więc chyba zrobie sobie listę i będę zaznaczała co już mam. Będę spokojniejsza.
 
Ja aż tak nie narzekam, mam ogrod wiec jest gdzie wyjsc. Chociaż wiadomo chciałabym iść gdzieś do rodzinki albo na zakupy popatrzeć coś dla dzidzi. Mam nadzieję że do dnia porodu już sytuacja się uspokoi i że mąż będzie mógł mnie odwiedzić w szpitalu. Jakoś mnie dziś męczą myśli ile rzeczy muszę kupić dla dziecka i dla siebie, jest tego sporo, więc chyba zrobie sobie listę i będę zaznaczała co już mam. Będę spokojniejsza.

Myśle ze do sierpnia to się uspokoi wszystko.
Ja tez narazie nie szaleje z zakupami. Mam kilka ciuszków zamówionych i na tym koniec. Jeszcze dużo czasu zostało na poważniejsze wydatki. Listę z grubsza mam zrobioną, czekam aż mi koleżanka napisze swoją listę wyprawkową bo najlepiej z doświadczenia innej świeżej mamy skorzystać.

@aaanataliaaaa u mnie dziś pomidorowa ze wczoraj a na gazie stoi strogonoff 🤤
 
Hej pisałam wsześniej właśnie o tym modelu. Ja mam tylko spacerówkę i jest godna polecenia. Przede wszystkim skłoniło mnie do zakupu to to że to jedyna z nielicznych spacerówek 3w1 która ma szerokie i długie siedzisko a to dla mnie bardzo ważne żeby dziecko było swobodne w wózku . Korpus wózka tez jest okej prowadzi się bez zarzutów , czy po mieście , czy po torach tramwajowych czy po lesie - zdaje egzamin ( amortyzatory dają radę ). Duża budka to tez plus . Jedyne co to pasy mi się zacinają jak chce wyjąć synka ale może to akurat w moim wózku. Poza tym zostawiłam go na dworze w pełnym słońcu no i efekt był taki ze kolor mi wyblakł a mam granatowy wiec widać różnice między materiałem co się chował a tym co jest widoczny no ale w żaden sposób nie przeszkadza to w komforcie jazdy mojej i dziecka.
Dzięki wielkie 😉 my właśnie poszukujemy wózka na drogi polne, leśne itp, bo mieszkamy na wiosce. Mamy tylko wąski asfalt i mnóstwo dróg leśnych i polnych, dlatego chciałam się dowiedzieć czy na pewno da rade 😄
 
Dziewczyny, jutro spotkanie z logopedą:


Dziś do 16 można zadawać pytania w podlikowanym wątku, jeśli jesteście zainteresowane, śmiało 💪
 
reklama
Do góry