reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Gawit wiem co czujesz u nas to samo. Walczymy z ulewaniami i ksztuszeniem i na dodatek jakby bylo mało doszły codzienne kolki. :( wycierpi się ta moja kruszna.
Łóżeczko mamy podniesione od strony główki, w sypialni jest dostawka do łóżka dla Hani i tam pod materacem poduszka klin, nie przebieramy na przewijaku, tylko za każdym razem na klinie. :( układanie na boczkach, ale opanowała już przywracanie się na wznak i niewiele pomagają podpórki wszelkiego rodzaju.
A co do kolek na krótki czas pomógł espumisan i tribux.
Jesteśmy na etapie zmiany mleka na nutramigen, bo nic nie pomaga a chciałam tego uniknąć. I pojawia się kolejny problem bo Hani to mleka niesmakuje, ale nie ma wyjścia, bo widzę różnice jeśli chodzi o kolki, krócej są. Mam nadzieję że się przyzwyczai, choć to mleko a w zasadzie preparat mlekopodobny jest straszny w smaku i zapachu. A i kupki też się już poprawiły, a pije je dopiero od czwartku.
A jak sobie radzicię z kolkami, u nas mąż nosi, a ja mam 2 smoki i co wypluje jednego, to drugi do kubka z wodą i do zapłakanej buźki i tak przez cały czas dopóki kolka nie minie. Wyciska z tego smoka całą wodę i wypluwa. Nawet nie wiem jak to działa, ale grunt że skutecznie. Jedyny sposób żeby to łagodniej zniosła.

Fiuufiuu szacuje, ją jestem miękka, ale będę brała z Ciebie przykład.

Anna fajna galeria się na fejsie zrobiła.

Madison ja przy jednym małym dziecku mam pomoc, bo bym fizycznie nie wyrobiła. Mala nie śpi w dzien, łóżeczko ją parzy a w nocy od 24 mam przy niej dyżur w związku z duszeniami. Rano przyjeżdżają rodzice, pobawią Hanię, wezmą ma spacer, a ja mogę więc przespać, zrobić obiad czy posprzątać. Jest to wielką pomoc.

Oszqurde powodzenia, a ja myślałam, że już wszystkie sierpniówki rozdwojone. :o

Ewaelinka gratuluję męża nie każdy by się zdecydował.

Kahaka spóźnione ale szczere, wszystkiego najlepszego, zdrówka i spokoju.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej
My w trakcie karmienia :)
Urodziny miło minęły. Mąż zrobił sushi. Potem wpadli moi rodzice, teściowie i szwagier.
Ewa wczoraj cały dzień niespokojna była, nie spała i wieczorem się rozwrzeszczała. Wyglądało to jak kolka. Mam nadzieję, że to był pierwszy i ostatni raz.
Dzisiaj też mamy gości - 2 moje kumpele ze studiów.

Magda37, Gawit, jejku współczuję tego wiecznego czuwania, to na pewno bardzo męczące :/
 
Dziewczyny ja zwarjuje moj Fabian ma katar, taka zolta wydzielina, zaczelo sie wczoraj wieczorem i cala noc byl niespokojny, mysle czy jechac na ip czy przeczekac jutro do lekarza. Zadnych innych objawow tj. Goraczka nie ma. Jejku i mowie jak nie urok to sr.... :(
 
Justyna dzieci maja temperature od 38. Norma dla niemowlaka to 35-38 .mierząc w odbycie odliczaj 5 kresek.

Witam po pięknej nocy. Tomcio spal od 22 do 5 lotem butla i spal do 7. ..

Dziewczyny które maja problem z ulewaniem, uzywacie mleka antirelfux?
 
reklama
Do góry