reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Ale po co na zamknięty? Nie możemy być na otwartym forum sierpień 2014?
Natkusia- u nas lepiej,ale ciągle nie idealnie. Jak Kacper ma gorszy dzień lub jest zmęczony to dokucza Antkowi. Całe szczęście Toś ciągle jest wyluzowany.

A dziś Toś kończy 6 tygodni i....kończy się mój połóg =-O W przeciwieństwie do M nie pałam z tego powodu entuzjazmem.
 
reklama
Witajcie,
dziś nietypowo, najpierw piszę później pójdę doczytać. Pod tym względem lepiej na BB wchodzi się z tabletu, otwiera mi ostatnio czytaną a tak to muszę chodzić i szukać od czego zacząć :tak:
Kupiliśmy dziś krzesełko, właśnie się pierze wkładka.
Teściówka dziś do zniesienia, plus taki, że jutro ją pożegnam, oby znowu na parę lat. Widziałam ją osobiście ostatni raz 8 lat temu i jest nadal tak wkurzająca jak wcześniej, choć teraz chyba jeszcze bardziej. Popadłam przez nią w doły, z mężem kłótnie, no coś okropnego jak taka może zatruć życie. A swego czasu, gdy miałam zerowy kontakt z moją mamą ona była dla mnie takim oparciem..
No ale to było z 10 lat temu :-D i dzieci jeszcze nie było :-p
Jak pojedzie zaś czeka mnie mega sprzątanie, już mi się rzygać tym chcę za przeproszeniem bo od połowy ciąży albo remont albo porządki i tak w koło.. ale jeszcze kilka dni i w końcu można odpocząć :-Dbardzo się cieszę.

Co u Was to niestety jeszcze nie wiem. Mały wczoraj miał jakiś kiepski dzień, chyba 2 czy tam 3 od urodzenia ale jednak. Jakieś problemy z zasypianiem i ogólnie jakiś nerwowy. Myślę, czy to nie od mojego humoru i nastroju. Też mogło się mu udzielić a niestety i przy nim zdarzyło mi się popłakać :-( straszna matka jestem.. :-(
Po kąpieli spokój, zjadł po 10 i spał do 3.30 więc gitara :-)później typowo pobudka o 7.30 i wio do szkoły z małą.
Nie wiem co z nim, nadal krztusi się, teraz nad ranem i nadal tylko wodą rzyga a nie mlekiem.. :szok: niby to jest ok.. gavisconu nadal nie podałam, nie jest tak xle więc nie bede go faszerować.

Dziś gada jak szalony, wcześniej to nie wiele aaa eee uuueee itp a dziś już jakoś inaczej..
U mnie lepszy humor, zniosłam dopołudnia dzielnie tesciową, teraz mam spokój, maly też śpi, więc pełny luzik :-)

Aaa i wczoraj zapaliłam pierwsze okropne peto od czasu ciąży [ przed nią w zasadzie mało paliłam, udało mi się rzucić- niestety sporadycznie coś się tam pociągnęło :zawstydzona/y: ]. Wczorajszy dzień to jednak wielka klapa, więc lepiej o tym nie myśleć.

Podniecam się też coraz bardziej na myśl o dietce, jeszcze wagę trzeba kupić :-D
 
Mój mąż miał teraz przesrane godziny pracy to ja z Emilką zrobiłyśmy sobie małe wakacje i pojechałyśmy pod Kraków do mojej siostry :) Dzisiaj mama wzieła małą o 5 rano i pierwszy raz od miesiąca mogłam pospać do 10, szaleństwo :-)

Kupiłam na Allegro taki organizator do butelek i smoczków, bardzo fajna sprawa, wszystko pod ręką, i butelkę, która niby ma być super hiper wszystko, nie zaburzać odruchu ssania, antykolkowa i można przechowywać w niej pokarm, tak to wygląda:

MUNCHKIN skladana suszarka do butelek i smoczków (4559886043) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

i buteleczka Lovi butelka 150ml aktywne ssanie, smoczek 0m+ (4556069890) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. bedziemy testować jak Emi wygłodzona się obudzi :-)

Madison - O meningokokach słyszałam wyjątkowo niedobre rzeczy i ja na pewno będę na to szczepić, konsekwencje nieszczepienia są wyjątkowo paskudne. Zastanawiam się nad rotawirusami.

Ewaelinka - moja w 4 tygodniu, różnie, jak głodna tylko troszeczkę to 60 ml, ale i 90, a jak wygłodzona jak wilk i dwa szakale to i 120 ml wsunie :-D Z tym że Emilka waży ponad 4 kg :-D
 
Natkusia a skąd jesteś? Co prawda ja już nie tam ale mieszkało się lata. Rodziłam pierwsze dziecie w katowicach a jestem z BB.

Monya dla Ciebie to niespodzianka, dla mnie za to było wczoraj to, że mały przysnął u mnie na rękach, bo powiem Wam, że moje dziecko tego nie umie :szok: u męża po odbiciu owszem ale raczej na zasadzie relaksu bo jak na aktywność się go odłoży to oczy od razu otwiera i się cieszy.
U nas spanie tylko i wyłącznie w łóżeczku głównym lub kołysce w sypialni. Wiadomo, fotelik czy gondola też. Ale np w leżaczku byłoby na chwilę obecną gorzej..
Tylko u nas to chyba się bierze z tego, że tak go już wyuczyliśmy.
Chwale więc Język niemowląt po raz kolejny. U nas się sprawdziło. Dni co prawda w zasadzie identyczne, ale nic złego powiedzieć nie mogę. Nawet przyznam, że i ja czuje się tak bezpieczniej, nic mnie nie zaskoczy póki co :-D


Czy u Was aktywność jest już dłuższa??
Wiadomo z czasem się wydłuża ale u nas na dniach nastąpił mocny przeskok i z powiedzmy 15-30 minut po posiłku zrobiło się nawet 70 minut :szok: Nie jest to złe, po jedzeniu się przebieramy, choć też nie zawsze a potem zabawa z mamą, czy tatą hihi haha to tu to tam, pogada do zabawek i okna czy bieżni już w leżaczku, więc luz, zajmuje się sam sobą i dopiero spanie..




Sylwia, szczerze współczuje. Oby już niedługo.
Tego z karmieniem nie rozumiem, tym bardziej, że nie czujesz się komfortowo. Może czas zwrócić uwagę? Albo zamknij zamek :)
 
GORGUSIA już nie raz była dyskusja na temat zamkniętego i większość dziewczyn opowiedziało się za tym aby przejść we wrześniu po porodach :tak: ja jako moderator tylko pytam ;-)
Dobrze, że jest lepiej!

SYLWIA jak tak jest Wam wygodnie i mała nie mlaska to pewnie ;-) musisz wkładać jej dużą cześć brodawki

ATANA to sobie pospałaś! zazdroszczę :-p

LILITH ja w Bieruniu k. Tychów więc BB bliziutko :-) szkoda ze teraz jesteś tak daleko..
Ojj tak Wojtuś coraz bardziej interesuje się światem :-)

A ja sama z dziećmi.. G ciągle remontuje :confused: do teściów nie chodzę.. prawdopodobnie pod koniec przyszłego tyg wyprowadzamy się :-) wczoraj z mamą byłam oglądać mieszkanie dla niej bo prawdopodobnie będziemy jej kupować no chyba, że nam razem będzie bardzo dobrze.. więc liczę że jakoś się ułoży i z daaaaalaaaa od teściów! :tak:
 
hmm odnosze jakies dziwne wrazenie ze jestem niewidzialna ostatnio:ninja2: a moze mi sie tylko wydaje?
po wizycie poloznej maluch wazy 4060 wiec ok
 
reklama
My po wizycie bioderkowej. Cos tam stwierdzil, ze bioderka jeszcze nie do konca rozwiniete. Kazal szeroko pieluchowac i przyjsc za miesiac. Nie bardzo rozumiem, co to znaczy nie do konca rozwiniete. Troche sie zmartwilam.

Sylwia88 heh ja sie na poczatku zastanawialam, na czym ta twoja mala lezy ;). Dopiero potem doczytalam, ze to cyc. Jestem w szoku, ze tak tez da sie karmic. Malej nie ucieka glowa na boki?

Co do przeniesienia na zamkniety to mi obojetnie. Dostosuje sie do wiekszosci.
 
Do góry