reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Powiedzialam że nigdzie z nim nie jadę. Teraz myślę jak to zrobić by mnie prosił żebyśmy pojechali bo jednak mi szkoda :p
:-):-):-)

Madison :) to jeszcze nie zimny chów :))) nie martw się Twoje wszystkie dzieci mają to czego potrzebują i nie brakuje im najważniejszego - miłości i rodziny :))) a to, że nie są wylulane pod sufit przez 24 godziny na dobę to im tylko wyjdzie na zdrowie ;) w dzisiejszych czasach samodzielność to podstawa ;) przecież też dostają i rączki i przytulaski tylko nieco mniej więc niczego im nie brakuje :)))

Anna20061 ja uważam, że można lulac byle potem nie lulać do 40-stki ;)

Ja ostatnio nie mam czasu... odwiedzają mnie koleżanki :) i spotkało mnie też coś bardzo miłego. Mam koleżankę internetową od 10 lat :) i w końcu się spotkałyśmy - przyjechała z Katowic do Białegostoku :) to było cudowne spotkanie :)))))))) Czułam jakby przyjechała do mnie bardzo bliska osoba. Nie mogłyśmy się nagadać :) coś wspaniałego :)

Pozdrawiam Was ciepło czekając aż będzie w sieci dostępny nowy odcinek Lekarzy ;)
 
I zaraz koniec niedzieli. Świętowaliśmy dziś 7 tydzień.
Zauważyłam dziś u Hani że robi się ciemieniucha. Jak temu zapobiegac??? Są jakieś specyfiki? Czy stary sposób oliwka i szczotkowanie.
Asiolek super że takie wirtualne przyjaźnie się uwierzytelniaja
Oszqrde moje gratulacje i szybkiego powrotu w komplecie do domu
 
Ewcol ja tez znam tylko ten sposob z oliwka i czesaniem.

Oszkurde w piatek cesarka a w niedziele wyszlas? I wypuscili po dwoch dniach?
 
dziewczyny, kladziecie często w lezaczkach bujaczkach dwoje maluszki? ja mam od kolezanki takie z fp bujaczek z pieskiem i kotkiem i on ma regulacje ze mala w zasadzie prawie plasko lezy w nim, napisane na nim zresztą ze newborn to toddler wiec teoretycznie sie nadaje ale... do rzeczy :-D Zojka moja niechetnie w nim leży i tu moje pytanie, za mala jest jeszcze czy to kwestia upodobania? bo nie wiem czy ja do niego wkladac ze sie moze przyzwyczai czy mozr faktycznie za wczesnie na taki atrakcje?
 
ewcol w rossmanie widziałam coś co się nazywało "ciemieniuszka" ale u Martynki najlepiej sprawdziło się masło i szczotkowanie :-D

Asiołek ale fajnie! ja też mam takie internetowe dobre koleżanki :-) czasem się widzimy :-)

oszqrde gratuluję!

Po kąpieli odłożyłam Kornelię do łóżeczka, włączyłam przytulankę z bijącym serduszkiem i wyszłam. zasnęła :szok: ale na video niani widzę, że już się kręci więc pewnie zaraz będzie pobudka ;-)
Mój mąż 04.10 jedzie na jakiś wrak racing :szok: i właśnie pojechał auto na to coś kupować, bo to jakieś złomy muszą być :szok: no cóż - my z dziewczynkami pojedziemy im kibicować (bo jedzie z przyjacielem :-D)

no i właśnie - tyle było z samodzielnego spania Korneli :-D
 
Wpadam na moment. Moj po kilku marnych dniach dzis spokoj, do tego spi od 2 do teraz! Juz sie nocy boje :-(

Co do zasypiania to po aktywnosci jak juz spiacy biore do lozka, daje calusa, Tule I Podaje zabke, Wlaczam pinka I mlody odjezdza. Jak jest pobudzony to sie wycisza I zasypia do 15 min.
 
OSZQRDE gratki :-)

EWCOL my tez niedawno walczylismy.. u nas sprawdzil sie krem na ciemieniuche z Oillan a przy Michale z AA mama i ja ale cos niedostepny..

ASIOLEK to musialo byc boskie spotkanie :-) ja nie umiem doczekac sie przeprowadzki, w koncu odnowie zycie towarzystkie :tak:

EWAES moj jest codziennie :-) ale nie dlugo.. kilka minut ale lubi to :-)

LILITH oby noc byla spokojna :*


Dobranoc :-)
 
U nas dzien intensywny.napierw zawody rowerowe ludwika,potem wyjazd weekendowych gość,sprzątanie,spacery.uff koniec dnia. Jutro rodzinnie idziemy wszyscy do dentysty.
Asiolek ja też mam kilka internetowych koleżanek,wszystkie z bb.jak jestem w danym regionie,to sie widujemy. No i znamy sie jak łyse konie.fajne to jest,że nie trzeba z kimś przebywać,a czuć,że jest ta nic porozumienia.
Oszqurde to ostatnią ty byłaś? Gratuluję :-)
Natkusia kiedy koniec remontu i przeprowadzka?
Ewcol u nas na ciemieniuche u lula krem i szczotka.najprościej i najlepiej sie sprawdzał.
Ewaes to chyba od dziecka zalezy czy lubi takie duperele.Lul lubił średnio.Inka póki co też.
Lilith oj tonkasz dziecko spiace.

Inka dzisiaj miała głodny dzień,bo wisiała na cycu,potem wydoiła 150ml(!!!!)mm....myślałam,że będzie paw ale odbiła jak Godzilla i w kimę poszła.
Ja idę sie myć i spać....minęło 7 tyg.a ja nadal w połogu...czyzbym miała pobić jakiś rekord???
 
reklama
Do góry