reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Ja również w Nowym Roku,życzę Wam wszystkiego dobrego,samych pozytywnych myśli i wiadomości ,by wszystkie złe rzeczy odeszły ze starym rokiem.Szczęśliwych rozwiązań w sierpniu i pięknych zdrowych bobasków :-)

ja jutro mam wizytę,już nie mogę sie doczekać,by uspokoić wszystkie chole*nie złe myśli po ostatnich wydarzeniach na forum.
Lavendela tak strasznie mi przykro.....
 
reklama
I ja się witam w Nowym Roku :-)
Oooo tak super uczucie bez kaca, z wyspaniem to niestety mi się nie udało, córcia o 8 otworzyła mi oczy mówiąc "mamo jest dzień" a położyłam się spać o 4... :-p
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku !!!!
 
Witam i ja w Nowym Lepszym Roku 2014,
dopiero wróciłam z pracy, zjadłam, mdłości są, zasypiam na siedząco, korzystając ze spokoju (mąż na rybach już) idę do łóżka, pospać, poleżeć odpocząć.
 
I jak mamuski po Sylwestrze? my poszlismy spac o 1:20, tak wiec dzisiaj jestem nieco nieprzytomna:baffled: ale odespie to :cool2: Jutro juz wizyta, nie moge sie doczekac normalnie:sorry2:Ja chce miec mdlosci!:dry:
 
reklama
Hej Gwiazdeczka...Nie przejmuj się brakiem mdłosci bo ja też wieloma brakami sie przejmowalam tez raz mialam mdłosci raz nie mialam, jaki mialam apetyt przed ciąży taki sam mam w ciaży , piersi mnie wogóle nie bola poza delikatnym nabrzmieniem .....Mówiąc ogólnie nic nie czuje że jestem w ciąży a jednak wczoraj na wizycie okazało się że jest wszystko wporządku i te stan bez objawowy jest całkiem normalny, to powiedział mi lekarz.....A w sumie nic nie powiedziane że za pare chwil będziesz przytulała non stop kibelka z powodu wymiotów...Organizm kobiety jest dziwny i każda ciąża to inny przypadek...takze kochana naprawde się nie martw....Jestem pewna że jutro wyjdziesz z gabinetu bardzo szczęsliwa....i z całego serca Ci tego życzę.....:):):)
 
Do góry