reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Ja mam też jutro badania. Jak się umawiałam to pani mi powiedziała że krew tego samego dnia :) ale to chyba zależy od miejsca, w którym się robi badania :)
 
reklama
Olciakk - właśnie o to samo miałam pytać , ja mam usg w piątek a krew ginka kazała mi pobrać w następny dzień , też mnie to zdziwiło
 
M nadzieję,że jutro już w poodpisuje.aj nici sie nie chcę o slimacze sie strasznie.w pt wizyta i stres chyba jak u każdej czy wsio ok.
Bebzon mi ciąży...jakoś tak dziwnie sie czuję ciężka na dole. Zęba zalatwilam i jestem szczęśliwa ale musiałam brać antybiotyk. Poza tym zimo.liczylam,że w tym roku jednak zima nam odpusci...oby do wiosny.
fiuufiuu to mamy wizytę tego samego dnia.Już się doczekać nie mogę.Do tej pory miałam jedno usg w 6tc i było słychać bijące serduszko.jako że to moja pierwsza ciąża to wrażenie zrobiło to na mnie niesamowite.
Dziewczyny pędzicie z tym pisaniem ,że ledwo w pracy zdążę Was poczytać,jak wracam to mam totalny brak czasu na cokolwiek.Jakaś nie zorganizowana przez tą ciążę jestem.Odkurzę dom i już zmęczona siedzę i odpoczywam.
Pozdrawiam Was wszystkie ,a szczególnie chorujące-zdrówka dziewczyny.
 
Ja nie będę mieć badań genetycznych z krwi. Czemu mówicie, że macie USG na ostatnią chwilę? Można je zrobić do 13t6d,ja będę mieć w 13t3d.
 
Ja genetyczne będę miała w 13t1d :-) krew i usg tego samego dnia w tym samym miejscu :-) ale to właśnie podobno zależy od miejsca

PS. rany ale mnie naszła ochota na chlebek z szynką i musztardą :-D chyba sobie zrobię
A w pracy potukłam dziś odświeżacz (mieliśmy taki malutki szklany) a smród z niego, że ho ho :szok: normalnei musiałam wcześniej wyjść, bo nei mogłam wytrzymać w tym zapachu ;-)
 
Witam:)
ależ się u nas białooo zrobiło:)

Ja od wczoraj zasmarkana..nic tylko bym leżała pod kocykiem. Leczę się maścia majerankową i herbatką z miodem.
Wizytę wczorajszą opisałam na wizytowym:)

Dziś Filip zrobił małą szopkę rano,najpierw nie chciał iść do przedszkola bo jest śnieg i on idzie lepić bałwana. A jak już dojechaliśmy do przedszkola,przebraliśmy się to stwierdził,że nie wchodzi i zostaje w szafce... Po jakiś dwudziestu minutach namawiania wyszła Pani i wzięła go na ręce oczywiście z płaczem...ehh mam nadzieję że to takie jednorazowe a nie powtórka sprzed roku,kiedy takie cyrki były codziennie.
 
Witam srodowo, juz nie moge doczekac sie jutrzejszego dnia.
Kobietki, mam do was pytank, czy wy tez macie czasami takie bole w podbrazuszu jakby takie klucie, mniej wiecej po bokach ? Mnie dzisiaj kilka razytak zaklulo ze masakra, pierwsze co to polecialam do lazienki sprawdzic czy nie plamie ale wszystko wydaje sie byc ok. Poki co klucia ustaly.
 
reklama
Cześć dziewczyny, jako sierpniówka 2014 chciałabym dołączyć do Forum:) Jestem w 10t5d ciąży, a termin z OM mam na 12 sierpnia. Jestem pierwszy raz w ciąży, więc to wszystko jest dla mnie super nowe:) Kiedy planujecie obwieścić wszystkim nowinę o ciąży? ja jak na razie powiedziałam tylko paru wtajemniczonym osobom, ale nie mogę się doczekać, aż to będzie oficjalne! Za dwa tygodnie idę na usg ciąży transwaginalne (wczoraj lekarz tylko sprawdził wiek ciąży) i mam nadzieję,że po tym badaniu wszystko będzie jasne.
 
Do góry