reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Martuśka - najwyżej powiesz , że się źle czujesz , dla mnie też bez sensu byś wracała na miesiąc , tym bardziej że kolorowo w pracy nie masz z tego co pisałaś
 
Dziewczynki, wczoraj sie przestraszylam, bo zamiast bialego sluzu byl bezowy, jasno bezowy, ale sie wystraszylam….dzisiaj juz mniej, ale jednak nie moglam spac wcale…
 
Gwiazdeczka - mi gin kiedyś powiedział, że bezowy to dobry kolor :))) martwić się nalezy jak jest krew .... ale jak się martwisz, weź jakiś progesteron, i duzo wypoczywaj
 
reklama
Co do plamieniem, ja w pierwszej ciazy tez kilka razy plamilam, ale zawsze było wszystko ok. Mam teorie, ze to moze byc od luteiny. Tez wtedy brałam. To znaczy nie tyle od składu tabletki, tylko faktu, ze 2 razy dziennie wkłada sie tam palec i zawsze cos mozna nawet delikatnie drapnąć, a w ciąży wiadomo, wszystko tam przekrwione. Niewiem, czy to ma sens, ale przecież nawet czasem bo badaniu ginekologicznym, moze cos polecieć, wiec zero zmartwień:)
Zreszta w pierwszej ciazy jak pojechałam na IP z plamieniem brązowym, to położna wyśmiała, ze z czymś takim jeżdzę. Ze groźna jest czarna lyb żywa krew i bole do tego:)

bedzie dobrze
 
Do góry