reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Kurde z synkiem same mi wyleciały tylko nie pamiętam kiedy :/ a dziś się fatalnie czuje, jakbym miała zaraz zemdlec. No i do tego gorączka :/
 
reklama
Hej hej :-)

Dzisiaj dzień troszkę lepszy, chyba skok nam mija uff uff ;-)
Po obiedzie muszę jechać z Michulkiem do sklepu kupić papcie itd do przedszkola bo w poniedziałek zaczynamy! :-)

Dzisiaj jeszcze przyjeżdża chrzestna Wojtusia więc cały dzień zajęty :tak:

Aaaa za tydzień mamy chrzciny! Ale mam stresa :-D


ASIOŁEK my nie mamy specjalnej diety a i tak brakuję mi pomysłów :confused: lubie gotować ale to wymyślanie mnie zabija..

SIERPNIOWA &&& zaciśnięte aby podcięcie wędzidełka pomogło!

FAISCA jak tam?

CWIKLA jak ja karmiłam Michaśka mm to przy zmianie mleka po prostu zmieniałam bez żadnego wymyślania :tak:

BARBARKA u mnie szybko - 2 dni

ANNA masz małego cycola ;-)

GORGUSIA to masz ładny hardcore.. u mnie czasem nie lepiej ;-) dzisiaj mamy fajny dzień więc mam nadzieje że będzie coraz lepiej..

AGULA lepsza wojna o drugie jak pierwsze imię ;-)

SYLWIA szkoda, że była cc.. ale najważniejsze, że już po :-)

ATANA muzyczkę wypróbuje :-D
 
hej...ja na szybko.wczoraj mialam kolejny (8)atak bólu brzucha.dostaje takiego skretu,ze atakuja mnie zimne poty,szum w uszach, robi mi sie slabo,bol jest taki,ze porodowy to pikuś. najprawdopodobniej mam wrzody żołądka;/ .jutro idę na gastroskopię brrrr. masakra.

inka dzisiaj ma trudny dzien,noc tez byla do bani ale czasem musi byc.
 
Fiufiu... Ja ma wrzody dwunastnicy. 2 lata mnie męczyły zanim ej zdiagnozowali. Współczuję. Pewenie dlatego skurcze porodowe nie zrobiły na mnie wrażenia;)
 
Sierpniowa,
Herbatki codziennid 100 ml czasem 200 ale rzadko. Wode tez dostaje jak ma ochote, dziennie zaleznie od pogody od razu do trzech, ale to po max 50 wypija, bardziej na zasadzie, ze przygasza pragnienie.
Mleka ma 6 posilkow na 24 godz po 120ml.
 
reklama
Sylwia- trzymam kciuki za realizację Twojego planu :-)
Natkusia- cieszę się,że u Was lepiej. Daj znać jak Wojtuś na smoczek zareagował :-)
Monya- aby Twoje cyce zaczęły współpracować. Wiem co to znaczy zastój- jak karmiłam Kaca to co chwila miałam. I do tego zapalenie piersi pięć razy z gorączką 40'

U nas dziś lepszy dzień. Szaleństwo normalnie tak się te dni przeplatają.... Z brzyszkiem jakby lepiej,Kac spokojniejszy. Dziś byłam z Antkiem na pobieraniu krwi na tsh. Pani mówiła że nigdy takiemu malenstwu krwi nie brała....ręce jej się trzęsły i ja pomagałam pobierać. Ale udało się. To najważniejsze.
Wieczorem jadę na pazurki :-) Antoś jedzie ze mną i liczę na to że będzie spał ;-)
 
Do góry