reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Ja kupiłam elastyczna ze świadomością, że tylko do czasów nosidełka.

Edyś, pózniej dzieci nie przybierają juz tak szybko na wadze :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
MONYA no to tak.. ja mam zamiar chustowac przez caly czas :tak:
Jutro mamy USG bioderek i mam nadzieje ze wszystko ok bo ponoc jak cos wychodzi w bioderkach to chusta zabroniona :/
 
Witam.
U nas noc byla super, spal maly od 20 do 2 , 6h na moim mleczku :D za to pozniej troche marudzil ale wazne ze bylam wyspana ;p
Starszy dzis z tata u lekarza byl i tylko katarek ma wiec jutro przedszkole. Ale zalamalam sie, bo m z Igorem po lekarzu pojechali do ksiegarni po ksiazeczke do przedszkola i za ksiazeczke dali 80 zl i za ryze papieru 16 wiec 100 zl prawie poszlo :/ niewiem co to za ksiazka ktora tyle kosztuje dla 4 latka :/
Ja tez zastanawiam sie nad chusta albo jak maly podrosnie to nosidlo ale niewiem czy w ogole skorzystam z tych obcji.
Asiołku podziwiam cie ze takiego posta naskrobalas :p o i jak zazdroszcze ci tego nic nie robienia ;p
Natkusia super ze chrzciny udane ale fakt troche szkoda tej niedoszlej chrzestnej.
Bacha witaj ;)) lepiej pozno niz wcale ;p
Co do wagi to moja startowa w ciazy to byla 79 do porodu przytylam 4 kg czyli 83, a wczoraj wlazlam na wage a tam 72,6 i jestem w szoku ze tyle spadlo, choc to na moje szczescie ;p spodnie sprzed ciazy spadaja z tylka ;p
 
czesc dziewczynki!

ja z pytaniem, bo któras tu ostatnio chciala sprzedac sab simplex..czy to jeszcze aktualne?

u nas chyba kolki sie zaczely, bo codziennie , godz 19 jak w zegarku maly zaczyna plakac, prezy sie , po jakiejs godz, poltorej dopiero przechodzi..ehh a myslalam ze nas omina..

czy wszystkie sierpnioweczki sie juz rozpakowaly?:-) nie jestem na bieżąco niestety i sta moja nieświadomość..postaram sie od dzisiaj czesciej wpadac
buziaki
 
Asiolek my nadal w komplecie, u nas ciągle gwar, halasliwe "negocjacje" moich dzieci o to kto czesze psa, idzie po bułki, wiesza pranie, wyciąga naczynia ze zmywarki itd. Taka cudna codzienność. Życzę zdrówka daj córki
Natkusia super że już po chrzcinach. Ja też mam jutro wizytę u ginekologa.
Ja też mam dylemat która chustę kupić także jestem wdzięczna za wasze komentarze.
Zazdroszczę wam do powrotu wagi sprzed ciąży u mnie zostało jeszcze 4, Ale mam od porodu słabość do słodyczy. To chyba przez tą cukrzycę w ciąży teraz organizm się domaga. Czas na dietę i ćwiczenia
 
reklama
Sory ze post pod postem
 

Załączniki

  • 1410175859706.jpg
    1410175859706.jpg
    15,8 KB · Wyświetleń: 64
  • 1410175873661.jpg
    1410175873661.jpg
    16,3 KB · Wyświetleń: 65
Do góry