reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Wyczekany moja tez takie dziwne odglosy wydaje, zwlaszcza jak spi i zaczyna sie wybudzac. My mowimy, ze mala odpala traktor ;).

Co do odciagania mleka- ja tego nie robie, ale tez widze, ze jak mala dluzej nie jadla, to piersi przepelnione i po pierwszym zassaniu, jak wyciagne piers z buzki, to tryska jak fontanna. SZOK.

U nas byla polozna po raz trzeci. Przykleila mi ten plaster Sutricon. Ogolnie to jest nimi zachwycona. Ciekawa jestem, jaki bedzie efekt. Od Sandry pepek jej sie troche nie podoba. Podobnoż jest za bardzo wypukly, ale to niby bardziej problem kosmetyczny. Lekarz nic nie mowil na ten temat. Chyba bedziemy go sciagac plastrami.

Ktos pytal o polog po cc. Ja juz nie krwawie i nie plamie. Skonczone 4 tyg.
 
Kac śpi a Toś dojada cyca. Pogoda dziś u nas mizerna...
Co do diety to ja jednak widzę że ma wpływ na dziecko. Wczoraj dieta bardzo restrykcyjna i brak problemów z brzuchem. A nie to żebym się objadala cebulą i kotletami ;-)
Antek w ciągu dnia śpi na brzuchu. W nocy ewentualnie na mnie.
 
Witam. Jak to cieszy że dzisiejsza noc u większości lepsza. Widać ta pełnia miała wpływ.
Ja dziś po kontroli u ginki, wszystko wróciło do normy. Dziwnie oglądać usg bez dzidzi w środku. Hania była razem ze mną, oczywiście dała koncert jak trzeba. Zrobiła mega kupę i stwierdzam że u ginekologa też by się przydał przewijak dla dzieci. Dostałam tabletki antykoncepcyjne dla mam karmiących nazywają się Linetic. Ktoś je może brał? Jak dostanę okres to mam się zgłosić na założenie spirali. Tyle że ja puki karmię to pewnie okresu nie dostanę. Czyli czeka mnie dluuugie branie tabletek. Jakieś 1,5 roku (według mojego planu) .
W przyszłym tygodniu czeka mnie ponownie test tolerancji glukozy fuj i potem wizyta u diabetologa. I dopiero wtedy będę mogła powiedzieć że koniec z lekarzami na jakiś czas (oczywiście chodzi o mnie) .
 
Ewcol nie załamuj mnie ty juz na kontroli byłaś czyli nie krwawosz...ja 7 tydzień...pod koniec tygodnia zadzwonię cchyba do gina,bo to nie jest normalne,zeby tyle pplog chyba trwał. U nas noc ok.dzisiaj Inka śpi tak średnio. Ale ogarniam chałupę to czasu nie mam na forum. Trzymajcie się
 
Fiuufiuu chyba lepiej żebyś sprawdziła, ale jak nie ma nieprzyjemnego zapachu i bólu to po prostu tak długo się oczyszczasz. Wiem że to nic przyjemnego.
 
Siemanko :)
My dzis bylismy na wizycie kontrolnej i jest z malym wszystko dobrze.Przybiera na wadze prawidlowo :-)
dzis stanelam na wadze :-) -13 kg a w ciazy przytylam 9kg- jakie to mile. Moze uda mi sie schudnac :tak:Jakos mam ochote na jedzonko lekko strawne bo od cc boli mnie zoladek nie wiem czemu i najchetniej zupki mi wchodza.
Ja jestem prawie 2 tyg po cc jak narazie plamie .
 
Jesteśmy po wizycie u lekarza. Młody był po prostu rozkoszny. Pani doktor nie mogła się nachwalić:-) Jeszcze się do niej skubaniec zalotnie pouśmiechał:-D Super było też zobaczyć jak dziecko trzymane przez doktora stawia stopy jak do normalnego chodzenia:-)
Wróciliśmy do domu, Wojtuś podjadł, co za dużo to ulał i teraz leży w bujaku i słucha kołysanek. Czasem nawet coś tam zagada do mnie :-)

Połóg- u mnie 5 tydzień i nadal plamię... a ja już o seksach myślę od porodu:-D:sorry2:
 
reklama
Do góry