reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Hej :-)

Ja wlasnie siedze w poczekalni do ginekologa. Dobrze ze nie ma zadnej ciezarowki bo bym lezke uronila ;-) dziwnie tak isc po porodzie i nie czekac na UsG albo badanie :-p

My dzisiaj bylismy na Usg bioderek i wszystko ok :-) wypytalam o chuste i jak najbardziej dr poleca, dobrze dziala na biodra i kregosłup a nosidła nie poleca ;-)

Yyy dziewczyny a po co odciagacie to pierwsze mleko? :sorry2:

Ja nadal czekam na pierwszy swiadomy usmiech.. do babci (mojej mamy) usmiecha sie a do mnie mały łotr nie chce :/

SYLWIA wspolczuje tego krwawienia..

SIERPNIOWA super ze wizyta udana :-)

GORGUSIA na pewno dieta dziala na Maleństwo.. niestety musimy uwazac eh

MONYA ja piore chuste ale mam uzywana ;-) maty bym nie prala

EWCOL nie gadaj ze bez @ nie mozna zalozyc wkladki?? :sorry2: aaaaaaa! Mam nadzieje ze chociaz ta miedziana mozna.. slyszalam ze nawet jak nie ma miesiaczki to mozna.. ja nie chce hormonow :-(

FIUFIU tak dlugo? Ojć.. ja krwawilam 4 tygodnie i juz wydawalo mi sie to nienormalne :/

KATRINA gratuluje przyrostu. A Twoja waga no coz.. nie denerwuj mnie :-p

GAWIT wspolczuje alergii..

MADISON MONYA ah zazdroszcze spotkania :-)
Są jakies mamy ze Śląska? :-D

Aaaa moj Michasiek ma katar, G to samo wiec czwartkowe pierwsze szczepienie przesunelam.. a z racjo tego ze moja lekarka idzie na urlop to szczepienie dopiero w pazdzierniku
 
Natkusia- odciągam bo młodemu za szybko leci i się krztusi a przy odbiciu dość mocno ulewa. Powiedz czy Wojtuś ostatecznie polubił ten smoczek z aventu?
My ciągle bezsmoczkowi...
Dziś zaczynam odciagac mleko bo muszę sprawdzić czy Antek będzie chciał butle. W czwartek mam wyjście z Kacim na 3h i fajnie by było gdyby polubił butle. Powinnam odciągnąć po karmieniach prawda?
Jeśli wszystko pójdzie dobrze to w październiku robię kurs chustonoszenia :-) bym była certyfikowaną instruktorką :-)
 
Aaa zapomnialam napisac.. Wojciech jest ZAKOCHANY w tym smoczku! BEETKA dziekuje :*
GORGUSIA mam 5 smoczkow i az go dzwigało a ten od razu! Co najwazniejsze nie zaburza w ogole ssania piersi! My jestesmy bardzo zadowoleni i nie raz ratuje nam tyłek ;-)
 
EDIT (nie moge edytowac w tel wiec post pod postem)
Ja pytalam doradcy lakt i najlepiej sciagac godzine po karmieniu z tej piersi z ktorej sie karmilo (ja karmie naprzemiennie)
A co Cie wzielo na taki kurs? Ja musze sie spotkac z takim doradca :tak: juz znalazlam i mamy sie umowic :-)
Ja znowu kiedys myslalam o doradzctwie laktacyjnym ale tyle tych kursow i egzaminow ze masakra..
 
Dziewczyny wydaje mi sie ze mam malo pokarmu, wczesniej piersi po karmieniu byly takie flaczki ale przed kolejnym karmieniem robily sie nabrzmiale a teraz ciagle flaczki nic juz z nich nie leci, co poradzicie na to aby bylo wiecej mleczka jakies herbatki czy cos? Czy mi sie wydawalo czy ktoras pisala ze piwo karmi ? Czy moze pomylilam cos..
 
Justyna- jest specyfik ze słodu jęczmiennego dostępny w aptece. U mnie daje efekty. Karmi wieczorem przed dłuższą przerwą w karmienia pijam. Do tego duuużo wody!

Natkusia- jestem fizjoterapeutką z wykształcenia,a z chustami mogę to fajnie połączyć. Do tego nisza w moich stronach więc mogłabym przyjemne z pożytecznym połączyć.
 
Ewaelinka, robione ma 120 I tyle zjada od dawna. Od czasu do czasu sprawdzamy 150 moze na razie ze 3. Ostatnio zjadl ale sie przejadl, wiec to dla niego za duzo plus Ulewajace maluchy czesciej a mniej maja jadac. Wczesniej jak jadal 90 tyle tez szykowalismy. A ile Twoja zjada?

Madison dziekuje. Chyba zdecydujemy sie na krzeselko. Bardziej funkcjonalne. Lezaczek super, w szpitalu go reklamowali :-) tyle, ze albo jedno albo drugie, mamy jeszcze lezaczek z tl. Na wyjscie to pewnie to gumowe siedzisko z tacka :-) sie zobaczy.
Co do Judi, to fakt, Troche sie chwale, jednak teraz potrafie przyznac, ze wcale nie bylo kolorowo.. Wiek chyba wiele zmienia. Kiedys to byla radocha I chwalipienstwo, teraz bardziej duma I nadzieja, ze w takim tempie maly nie poleci, Bo to czas pelny lez I strachu.

Anna widzialam, tu Niestety ciezko dostac :-(

Co do krwawien, to obstawiam, ze Wczoraj byly okolice owulki. Oj, bolalo bardziej niz dawniej.. I powiem Wam, ze ogolnie jest super, myslalam ze libido padnie a tu nie ;-)

Monya to Ja pytalam. Poki Co decydujemy sie na elastyczna. Niestety tu pokazuja tylko jedno wiazanie.. To podstawowe.. Jak ma sie taka chusta do bocznego ulozenia?

Natkusia Ja usmiechow sie doczekalam I to juz w wiekszej ilosci ale do mnie rzadko sie smieje.. Za to juz 4 razy patrzac na mnie zrobil podkowke I placz, sama prawie die poplakalam.

Gratki udanych nocek, Oby bylo coraz lepiej.
Cos Mialam napisac jeszcze I komus odpisac, ale ze pisze to juz z 20 min. To Zapomnialam :-)
 
reklama
Justyna to chwilowe i normalne z tymi pustymi cyckami przedstawiają często i dużo pij. Piwo karmelowy też jest ok ale dużo wody to podstawa. Ten suplement na plantacje nazywa się Famaltiler zamów w aptece internetowej bo tam kosztuje około 13 zł za 12 saszetek a w zwykłej aptece zapłaciłam 29 zł. Kryzys za dzień lub dwa minie
 
Do góry