reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Hej kobietki. Ciężkie i trudne tematy dziś poruszamy. Też mam obawy przed Putinem. On doprowadzi do wojny. Nie wyobrażam sobie życia w kraju, którym jest wojna. Też bym zrobiła wszystko żeby uciec przed nią. Z racji mojego zawodu nie było by to łatwe, ale dla dzieci jestem w stanie zrobić wszystko. Kurcze nie myślimy o tym!!!
Do pracy też nie myślę szybko wracać, czas z dziećmi jest czasem najwspanialszym. Po macierzyńskim będę ciągnąć urlopy a mam jeszcze zaległy cały za 2013, 2014 i będzie jeszcze 2015 super. Do pracy wrócę najszybciej w listopadzie 2015 roku.
Co do spirali to można ją założyć bez okresu ale już tak kiedyś miałam i mam bardzo złe wspomnienia. Stan zapalny całego organizmu. Wolę na razie być na tabletkach anty i do tego na wszelki wypadek będę brać pod uwagę "watykańską ruletkę "
 
Ojjjj Putin ma czkawke ;-)

Ktoras z Was pytala o przepukline z kolki -takiego czegos nie slyszalam ,ale moze uspoi cie fakt ze przerabialam to z moim Oliverem !!!!od 18 do 4-5-6 plakal a raczej wrzeszczal jak opetany ....a ja plakalam razem z nim ...zwiedzilam wszystkich pediatrow i wszyscy mi tumaczyli tak to jest i to musi przejsc a ja nie umialam mu pomoc ....byly masaze ..kropelki i nic ..pozniej juz byly nawet lewatywy ....nie zycze tego nikomu
Przeszlo dopiero jak maly dostal marcheweczke :-)

Utul swoje malenstwo i staraj sie zachowac spokoj ,spiewaj pocichutku -twoje nerwy dzieciatko wyczuje i bedzie dobrze ,,,,,,podejrzewam ze zadnej przepukliny nie dostanie
 
Widzę, ze strach przed wojna rosnie. Co za porażka naszych czasów :/
Podają, ze dostawy gazu do Polski od wczoraj o 24% mniejsze...

U nas dzieci i M. maja podwójne polsko-amerykańskie obywatelstwo. W tym tygodniu chcemy isc do ambasady wyrobić dziewczynom amerykańskie paszporty by w razie czego uciekać do Stanów, gdzie nie bylibyśmy uchodźcami czy emigrantami.
M. ostatnio mowil, ze zaczął myślec o wyjeździe tam na jakis czas. Ostatnio Washington Post opublikował jakaś opinie, ze Putin z zemsty za rozpad ZSRR, z ktorym jak wiadomo nigdy sie nie pogodził, doprowadzi do rozpadu NATO. A do tego musi najechać na europejskie miasto i dowieść, ze NATO nie zareaguje. Typują Warszawę :/

Nawet pediatra naszego synka wczoraj mówiąc o szczepieniach powiedziała, ze biorąc pod uwagę to co sie dzieje za wschodnia granica trzeba przygotować dzieci ja wszystko. Do tego WHO juz podaje, ze tam brakuje szczepionek...

Co do PRZEPUKLINY to problem sie pojawia jak dziecko ma przepuklinę pepkowa, czyli wystający pępek.
U mnie obie miały, jednej sie cofnęło, a drugiej wzmocniło i pępek mocno wystaje. I w szpitalu ostatnio powiedzieli mi, zebym mała układała często na brzuchu i przy wlasnie przy płaczu uciskala pępek.
Do roku ma sie to cofnąć.
 
Kochane dzieki za odpowiedzi:* Troszke mnie uspokoiłyście.
Chciałabym troszke ulzyc malej, a ona jutro konczy dopiero 3 tygodnie, a wszystkie leki (espumisan, bobotic itp.) sa od m-ca. Czy ktoras z Was podawała je wczesniej? Jak tak to w takich ilosciach jak dla m-cznego dziecka?
 
Karaiwina moja sab simplex dostala juz w drugiej dobie zycia w szpitalu bo chcac cyca tak sie nalykala powietrza ....myslalam ze espumisan tez jest od pierwszych dni ,ale to niech sie wypowiedza dziewczyny ktore to maja ..napewno tez pisze na ulotce
 
reklama
Do góry