reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
U mnie o dziwo noc super mala mnie zaskoczyla zjadla o 20 obudzila sie na flaszke o 1i pozniej o 6 :40,ale to moje dziecie zrobilo sobie przerwy!!!!!!dala mi pospac :-)
Zeby nie zapeszac dzis jest ok -podejzewam ze wczoraj miala wzdecia i bolal ja brzuszek dzis za to nadrabia pierdziochami bo siedzac na sofie je slysze :-) ale poki co jest grzeczna :-)

U mnie dzis typowa jezien -zimnooo i wietrznie az mi sie na spacerek nie chce ruszac :-/ zobacze jeszcze ,ale wizyta szczepienna za niedlugo i nie chce zeby mi sie dziecie przeziebilo

Ja zaniedlugo wybieram sie na plywanie z niemowlakami u nas od 8 tyg. I sponsoruje kasa chorych :-)
 
Hej!
Czytam, czytam i uwierzcie - jestem na bieżąco :-D Ale czasu brak na odpisywanie :no:

Pokrótce napiszę, co u nas:
dziś miało być szczepienie (6w1 + rota), ale odwołałam rano. Mateusz od wczoraj z bolącym gardłem, dziś rano katar. I mąż też narzeka na ból gardzioła. Wolałam nie ryzykować. Oby tylko Mała się nie zaraziła &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Karmimy się nadal samym cycem. Pobudki nocne dwie + trzecia nad ranem (choć dla mnie to noc): ok. 2, 5 i 7. W ciągu dnia co 2-3 h. Brzuszek męczy ją nadal. Espumisan, Bobotic, Sab Simplex - nie pomogły. Nie zauważyłam różnicy, więc odstawiłam wszystko. Lecimy na masażach brzuszka i ciepłej pieluszce (zamówiłam termofor z pestek wiśni):tak: Sporadycznie daję Espumisan.

Martwię się, bo Malutka wczoraj przez cały dzień nie zrobiła kupy. Pod wieczór dałam jej czopek i zwaliła kupsko jak chłop, potem jeszcze jedno. Do tej pory w każdej pieluszce był "kleks" i jedna duża w ciągu dnia. Niestety, dziś też każda pielucha czysta - tylko siku :no: Co prawda, zjadłam pszenne pieczywo po raz pierwszy, ale czy to możliwe, że aż tak zadziałało? Dziwne takie przewijać czystą pieluchę, bez kupy!

Magda, moja też się jeszcze nie uśmiecha :( Przedwczoraj coś tam próbowała, półgębkiem, ale nie powtórzyła, choć ja szczerze się jak głupia do Niej:-) Też czekam z niecierpliwością... Z drugiej strony, mój synek uśmiechnął się dopiero jak skończył 2 miesiące i 2 dni,a teraz jest baaardzo wesołym dzieckiem ;-)

Anna, faktycznie podobne są Twoje skarby! A Max to już prawdziwy mężczyzna :-p

Trzymajcie się, postaram się nadal być na bieżąco i częściej pisać!
 
reklama
Też mi się wydaje, że fajna :-) wzięłam dla swojej 3latki może kiedyś jej się przyda
wystarczy wypełnić formularz i pocztą przesyłają
 
Do góry