reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Same here [emoji3] Chyba niedługo zrezygnuje z przewijania na komodzie. Już teraz ciężko, bo wszystko chwyta dookoła. Na razie jeszcze działa dawanie czystych pieluszek, ale wodę mi już raz wylał.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja zrezygnowalam z przewijak z miesiąc temu. Po kąpieli to jest jakiś horror. W nowym miejscu mieszkam i się śmieje, że pomyślą, że dziecko bije wieczorami :D


atdctrd8ammce1aq.png
 
Przebieranie to masakra! Istne piekło. Ja próbuje go czyms zająć zeby chociaż pieluchę założyć bo rozbieram go na kolanach ostatnio.
 
Ja przewijam jak lezy na brzuchu czasami bo tez ciezko.

My jeszcze w gondoli jezdzimy bo mala sie miesci i nie siedzi jeszcze, raczej dluga droga do tego. Wczoraj sie pytalam rehabilitantki czy moge ja na pol siedzaco dac do spacerowki jak z gondoli wyrosnie to mowila zeby jej na plasko rozkladac dopoki nie usiadzie ale w praktyce czarno to widze :/

Wg tych wytycznych fizjoterapeutow siadanie i raczkowanie to etap 8 miesiaca takze nie ma sie co spinac z tym :)

n59y6iye227k1jnm.png
 
No u nas pełzanie pełna para od paru dni przemierza cały salon , dzisiaj się odwróciłam a był już na drugim końcu [emoji23]
 
Pieluchomajtki sa dobre później. Tez jak sie juz dziecko do nocnika uczy robic. My dalej w gondoli bo mamy dużą a spacerowka jeszcze za duza. Po szlekach widze. Taka mala w tej spacerowce mi ske wydaje.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
My też jeszcze w gondoli. Mamy możliwość ustawienia pozycji pollezacej a nawet siedzącej. Ale przy zdolnościach Natki boję się, że wypadnie.
Próbuje już siadać. Gdy ja ją posadze, wytrzymuje ok minuty, a potem traci równowagę. Zębów nadal brak.
A co do przewijania, to jeszcze na przewijaku, chociaż jest coraz trudniej.
 
reklama
Ja z przewijaka zrezygnowalam juz ze 3 miesiace temu hehe maly zaczal tak sie odpychac nogami ze prawie walil glowa w sciane wiec sciagnelam i oddalam kolezance:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
74dii09ku6mxcfne.png
 
Do góry